5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради Сергій Свитко побував на передовій та привітав бійців батальйону “Вінниця” з новорічно-різдвяними святами Роздрукувати

26 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко відвідав з робочою поїздкою місто Попасна Луганської області, шо знаходиться на передовій лінії оборони Збройних Сил України у зоні проведення АТО і контролюється українськими військами. Мета візиту очільника обласної Ради полягала у тому, щоб привітати бійців-вінничан, які несуть службу в батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення “Вінниця”, з новорічно-різдвяними святами та передати їм гуманітарну допомогу, ознайомитися із життям військовослужбовців на передовій, підтримати бойових дух українських воїнів.

Участь у поїздці також взяли Гніванський міський голова Володимир Кулешов та керівник обласного комунального підприємства “Автобаза обласної Ради” Андрій Сірак. Голова обласної ради Сергій Свитко особисто привіз гуманітарну допомогу, зібрану вінничанами із різних районів області для українських бійців, які захищають незалежність і територіальну цілісність української держави від російського агресора. Серед привезеного: речі першої необхідності, продукти харчування, побутові засоби, новорічні подарунки – листи та малюнки дітей Вінниччини з побажаннями українським воякам.

Делегація прибула в місто Попасна - районний центр Луганщини і місце розташування загону батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Вінниця” УМВС у Вінницькій області. Наші земляки – бійці батальйону “Вінниця” несуть службу з охорони громадського порядку у місті, кількість населення якого складає близько 30 тис. осіб. У місті Попасна функціонують органи державної влади і місцевого самоврядування української держави. В одному кілометрі від міста знаходиться передова лінія оборони українських військ на умовному кордоні із терористичною організацією, так званою “Луганською Народною Республікою”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив перед вишикуваними бійцями-вінничанами із промовою:

- Ми приїхали сьогодні до вас, щоб подякувати за героїчну боротьбу, за ваш ратний подвиг в обороні України. Ми приїхали, щоб привітати вас із прийдешніми святами – Новим Роком і Різдвом Христовим. Вінничани просили передати вам слова щирої подяки за те, що ви є. Ви робите сьогодні святу справу – ви на сторожі незалежності і цілісності української держави. Ви ризикуєте найдорожчим – власним життям. Саме тому ми приїхали, щоб підтримати вас у цей складний час і бути разом, щоб ви відчули, що народ і армія єдині. Переконаний, що кожен із вас заслуговує на найвищі нагороди від української держави. Будьте певні, що усі українці підтримують вас, моляться за ваше здоров’я і вірять у нашу спільну перемогу у війні за незалежність та соборність України, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також привітав бійців батальйону “Вінниця” з прийдешніми новорічними і різдвяними святами, побажав козацького здоров’я, сили духу і віри в перемогу українського народу над ворогом. Сергій Свитко вручив військовослужбовцям підрозділу, серед яких більшість є добровольцями, почесні грамоти підписані головою обласної Ради та головою облдержадміністрації “за сумлінну службу на території Вінницької області та в зоні проведення антитерористичної операції”.

У ході спілкування із командирами і бійцями загону очільник обласної Ради ознайомився із життям солдат у військових умовах, їхніми потребами і проблемами, військово-політичною ситуацією на Луганщині. Серед основних проблем вояків – відсутність військової техніки, зокрема, автомобілів для мобільного пересування особового складу, забезпечення належним озброєнням. У бійців є потреба забезпечення водою і продовольством. Сергій Свитко зазначив, що звернеться із відповідним листом до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і Уряду із відповідним проханням про забезпечення бійців батальйону броньованою технікою і вжиє заходів з підтримки військовослужбовців на рівні області.

Крім того, відбулась зустріч Сергія Свитка з міським головою міста Попасна Юрієм Онищенком. В рамках зустрічі обговорено суспільно-політичну ситуацію у місті, гуманітарне питання, можливі шляхи підтримки місцевих жителів. Проблемами містян є необхідність відбудови 2 зруйнованих внаслідок бойових дій дитячих садочків, близько 360 житлових будинків, інфраструктури міста, тощо. Важливим питанням є налагодження ефективної інформаційної політики у місті і районі на користь української держави, бо вона практично не ведеться.

Голова обласної Ради Сергій Свитко також відвідав бійців Збройних Сил України, які несуть військову службу на передовій лінії оборони, що знаходиться за 1 кілометр від міста Попасна. Очільник вінницьких самоврядців ознайомився із побутом солдатів, рівнем забезпечення продовольством і озброєння воїнів. На завершення зустрічі українським військовослужбовцям побажали залишитися живими і повернутися здоровими до своїх рідних, віри у перемогу українського народу в боротьбі за незалежність і цілісність України.

Повернутись Створено: 27 грудня 2014 року, 18:11 Переглядів: 1509

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація