Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав колектив газети “Вінниччина” із професійним святом Роздрукувати

8 червня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко завітав до обласного комунального підприємства «Редакція газети Вінницької обласної Ради «Вінниччина», щоб привітати журналістів із їхнім професійним святом.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко привітав виконувача обов’язків головного редактора газети Анастасію Трошкову та колектив зі святом, побажав здоров’я, добра, успіхів на творчій ниві та миру на нашій землі. Керівник обласного органу місцевого самоврядування зазначив, що не уявляє інформаційний простір нашого краю без газети обласної Ради “Вінниччина”, яка має гарні традиції і правдиво висвітлює суспільно-політичне життя усієї області, актуальні питання, що хвилюють сьогодні українських громадян.  

Кращим журналістам та працівникам газети керівник обласної Ради вручив почесні грамоти обласної Ради та подяки за професійні здобутки. Сергій Свитко спілкуючись із колективом газети «Вінниччина» сказав, що сприятиме у вирішенні проблемних питань видання, адже вкрай необхідно, щоб газета працювала ефективно та в інтересах територіальної громади нашого краю.

Повернутись Створено: 8 червня 2015 року, 18:07 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація