Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав учнів Прибузької школи-інтерату із Днем Святого Миколая Роздрукувати

19 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко відвідав обласний комунальний заклад «Прибузька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» та привітав учнів і трудовий колектив закладу із Днем Святого Миколая.

Для маленьких українців - вихованців Прибузької школи-інтернату від Святого Миколая було передано численні подарунки: солодощі, продукти харчування, речі, іграшки, тощо. Голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в урочистому заході, який підготували учні школи з нагоди свята. До благодійного заходу долучилися також підприємці області і волонтери, які привезли подарунки вихованцям закладу від українських воїнів, які несуть службу у зоні АТО на сході країни. 

Школярі співали пісні, читали вірші, присутніх розважали з концертною програмою ляльки-велетні. Було помітно, як учні школи чекали із нетерпінням цього світлого і доброго свята, коли збуваються бажання.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав учнів і вчителів школи-інтернату зі святом і подякував трудовому колективу за віддану працю:

- День Святого Миколая – це чудова традиція, яка набуває усе більшого поширення в Європі і Україні. Вітаю вас дорогі наші юні українці і україночки, бажаю Вам здоров’я, успішного навчання, щасливої долі. Думаю, що Бог пошле вам щастя і ви усі будете пишатися, що є громадянами української держави. Хоті би привітати також зі святом і вчителів – ви віддаєте своє серце дітям. Ваша праця є надзвичайно важливою. Ваше добро і любов, які ви даруєте дітям, повернеться до вас сторицею. Хочу побажати усім нам миру – це так важливо сьогодні. Вірю, що українська держава буде. Ми збудуємо таку омріяну державу, за яку поклали життя кращі сини і доньки українського народу. З нами Господь Бог і Святий Миколай, які дарують добро Україні і кожній родині, - зазначив Сергій Свитко.

Після завершення концертної програми очільник обласної Ради Сергій Свитко вручив привітальні листівки від керівництва області та різноманітні подарунки дітям. Також Сергій Свитко поспілкувався із працівниками трудового колективу, обговорив із працівниками закладу ті проблемні питання, які їх сьогодні хвилюють та запевнив у своїй подальшій підтримці цього комунального закладу.

Крім того, гості свята ознайомилися із досягненнями вихованців, напрацюваннями вчителів школи-інтернату, станом матеріально-технічної бази і умовами проживання школярів. Голові обласної Ради та іншим гостям було подаровано на згадку про відвідини школи сувеніри.  

Довідка: В Прибузькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат навчається 120 дітей з них 3 дітей-сиріт та 3 дітей, позбавлених батьківського піклування (усі мають опікунів), 63 дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних сімей – 24, дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах - 23. В школі-інтернаті працює 50 педпрацівників, бібліотекар, лікар, медична сестра, 36 чоловік – обслуговуючого персоналу, практичний психолог, соціальний педагог, 1- вчитель розвитку мовлення. У школі функціонують 14 кабінетів та класів, в тому числі 2 комп’ютерних класи, 2 кабінети корекційного спрямування (логопедичний, кабінет психолога), 1 ігрова кімната, 1 спортивна зала, 1 зала для занять з ритміки, ЛФК, актова зала,  5 майстерень (2 швейних, 2 штукатурно-малярних, 1 столярна),  1 бібліотека, медичний пункт, їдальня, 4 спальних корпусів, ігровий та спортивний майданчики, корекційний майданчик з правил вуличного руху (2 діючі макети світлофорів, 12 знаків, пішохідна доріжка), навчально-дослідні ділянки.

 

 

Повернутись Створено: 22 грудня 2014 року, 11:18 Переглядів: 2311

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація