23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав учнів Прибузької школи-інтерату із Днем Святого Миколая Роздрукувати

19 грудня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко відвідав обласний комунальний заклад «Прибузька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» та привітав учнів і трудовий колектив закладу із Днем Святого Миколая.

Для маленьких українців - вихованців Прибузької школи-інтернату від Святого Миколая було передано численні подарунки: солодощі, продукти харчування, речі, іграшки, тощо. Голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в урочистому заході, який підготували учні школи з нагоди свята. До благодійного заходу долучилися також підприємці області і волонтери, які привезли подарунки вихованцям закладу від українських воїнів, які несуть службу у зоні АТО на сході країни. 

Школярі співали пісні, читали вірші, присутніх розважали з концертною програмою ляльки-велетні. Було помітно, як учні школи чекали із нетерпінням цього світлого і доброго свята, коли збуваються бажання.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав учнів і вчителів школи-інтернату зі святом і подякував трудовому колективу за віддану працю:

- День Святого Миколая – це чудова традиція, яка набуває усе більшого поширення в Європі і Україні. Вітаю вас дорогі наші юні українці і україночки, бажаю Вам здоров’я, успішного навчання, щасливої долі. Думаю, що Бог пошле вам щастя і ви усі будете пишатися, що є громадянами української держави. Хоті би привітати також зі святом і вчителів – ви віддаєте своє серце дітям. Ваша праця є надзвичайно важливою. Ваше добро і любов, які ви даруєте дітям, повернеться до вас сторицею. Хочу побажати усім нам миру – це так важливо сьогодні. Вірю, що українська держава буде. Ми збудуємо таку омріяну державу, за яку поклали життя кращі сини і доньки українського народу. З нами Господь Бог і Святий Миколай, які дарують добро Україні і кожній родині, - зазначив Сергій Свитко.

Після завершення концертної програми очільник обласної Ради Сергій Свитко вручив привітальні листівки від керівництва області та різноманітні подарунки дітям. Також Сергій Свитко поспілкувався із працівниками трудового колективу, обговорив із працівниками закладу ті проблемні питання, які їх сьогодні хвилюють та запевнив у своїй подальшій підтримці цього комунального закладу.

Крім того, гості свята ознайомилися із досягненнями вихованців, напрацюваннями вчителів школи-інтернату, станом матеріально-технічної бази і умовами проживання школярів. Голові обласної Ради та іншим гостям було подаровано на згадку про відвідини школи сувеніри.  

Довідка: В Прибузькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат навчається 120 дітей з них 3 дітей-сиріт та 3 дітей, позбавлених батьківського піклування (усі мають опікунів), 63 дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних сімей – 24, дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах - 23. В школі-інтернаті працює 50 педпрацівників, бібліотекар, лікар, медична сестра, 36 чоловік – обслуговуючого персоналу, практичний психолог, соціальний педагог, 1- вчитель розвитку мовлення. У школі функціонують 14 кабінетів та класів, в тому числі 2 комп’ютерних класи, 2 кабінети корекційного спрямування (логопедичний, кабінет психолога), 1 ігрова кімната, 1 спортивна зала, 1 зала для занять з ритміки, ЛФК, актова зала,  5 майстерень (2 швейних, 2 штукатурно-малярних, 1 столярна),  1 бібліотека, медичний пункт, їдальня, 4 спальних корпусів, ігровий та спортивний майданчики, корекційний майданчик з правил вуличного руху (2 діючі макети світлофорів, 12 знаків, пішохідна доріжка), навчально-дослідні ділянки.

 

 

Повернутись Створено: 22 грудня 2014 року, 11:18 Переглядів: 2041

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація