03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав усіх православних, християн східного обряду із Різдвом Христовим Роздрукувати

7 січня керівництво Вінницької області і міста Вінниці привітало християн східного обряду – мешканців Вінниччини - із Світлим Різдвом Христовим.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, виконувач обов'язків Вінницького міського голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, керуючий справами Вінницького міського виконавчого комітету Сергій Чорнолуцький привітали зі святом народження Господа Ісуса Христа священиків і прихожан різних християнських конфесій. Зокрема, керівники області та міста відвідали Свято-Покровський храм Української Греко-Католицької Церкви, Церкву Святої Трійці Вінницького об’єднання Християн віри євангельської, Церкву Віфанія Вінницького об’єднання Євангельських християн-баптистів, Храм Спаса Української Православної Церкви Київського Патріархату, Храм усім скорботним Української Автокефальної Православної Церкви Київського Патріархату, Спасо-Преображенський собор Української Православної Церкви Московського Патріархату. Очільники області та міста побажали вірянам церков миру, здоров’я, достатку і щастя, віри у перемогу українського народу. 

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до вірян Української Православної Церкви Київського Патріархату у Храмі Спаса із словами вітання:

- Маю за честь від імені обласної Ради і від себе особисто привітати вас із світлим і радісним святом Різдва Христового. Ми відзначаємо це величне свято у непростий для нашого народу час. Україна сьогодні де-факто є у стані війни, і не ми, українці, розпочали цю війну. Вона прийшла з боку російської держави. Історія та сьогодення показують, що Росія, на жаль, була і залишається імперією. Минулого року ми втратили землі української держави – Крим і частину Донецької та Луганської областей. Хоча я переконаний, що прийде час, і ми повернемо ці землі до складу України. На жаль, Україна зазнала непоправних втрат: загинули найкращі сини і дочки нашого народу під час подій на Майдані і у війні на сході країни. Вони добровільно, за покликом серця йшли захищати свій народ, його честь і гідність, краще майбутнє. Низький уклін і повага тим, хто захищав і захищає сьогодні незалежність та цілісність української держави. Велика подяка волонтерам, які забезпечують наших воїнів усім необхідним, - сказав Сергій Свитко.   

Голова обласної Ради також зазначив: “Ми з радістю відзначаємо день народження Ісуса Христа, який символізує світло, добро, правду і найвищу справедливість. Я переконаний, що ми обов’язково переможемо у боротьбі із зовнішнім і внутрішнім ворогом – корупцією, що продовжує роз’їдати нашу державу. Бо з нами правда, і з нами Господь Бог”.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко подякував вірянам різних релігійних конфесій та об’єднань Вінниччини за духовну, матеріальну підтримку української армії і держави, побажав віри у перемогу українського народу, здоров’я, щастя і усіляких гараздів українським родинам, миру на рідній землі.

В цей день віруючі вінницьких храмів у своїх молитвах прославляли Господа Бога, згадували загиблих у війні громадян української держави, молилися за здоров’я тих, хто зі зброєю у руках стоїть на сторожі суверенітету, незалежності і соборності української держави, щоб нарешті запанував мир на українській землі.

Христос народився! Славімо його! 

Повернутись Створено: 7 січня 2015 року, 15:52 Переглядів: 1358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація