Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян Роздрукувати

28 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян, в межах якого було розглянуто 18 звернень жителів Вінницької області та міста Вінниці з різних питань. Переважна більшість питань, з якими звернулися громадяни на особистому прийомі, стосувалися проблем здоров’я та виділення відповідної матеріальної допомоги на лікування, бездіяльності правоохоронних органів області, працевлаштування, права власності на землю і майно тощо.

Так, до голови обласної Ради Сергія Свитка за допомогою звернулась мешканка м. Гнівань Тиврівського району, пенсіонерка, інвалід ІІ групи Галина Корж, яка скаржиться на сусідів, що намагаються, за її словами, вижити її з помешкання різними шляхами. Вона стверджує, що їй не дають приватизувати помешкання та оформити належним чином документи на право власності, вхід до її будинку перекрили. А нещодавно пані Галину побили і погрожували розправою. Неодноразові звернення жінки у правоохоронні органи результату не дали. За її словами, місцева міліція і прокуратура систематично бездіють, тому її нікому захистити від свавілля.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запевнив, що скерує звернення до керівництва УМВС у Вінницькій області з проханням розслідувати факти, що викладені у заяві Галини Корж, з метою захисту її прав і свобод.

Жителька смт. Стрижавка Вінницького району Лідія Еренпрайс просила допомогти її сину, який служить у зоні АТО - медичному працівнику, в отриманні земельної ділянки. Вона розповіла, що тривалий час її сину, який працював судмедекспертом, перешкоджали у роботі, цькували, погрожували через те, що відмовився виконати замовлення окремих впливових людей щодо фальсифікації судово-медичної експертизи. Як зазначила жінка, згодом керівництво обласного бюро судово-медичної експертизи змусило його звільнитися, а коли сина поновили на роботі в зазначеній структурі, то дали лише 0,75 ставки. Квартири у родини сина немає, а його дружина -  лікар-рентгенолог, отримує мізерну пенсію, з якої не доплачують 15 відсотків. Тому матеріальний стан родини скрутний і потребує суттєвого поліпшення, враховуючи те, що її син мобілізований на війну.

До очільника обласної Ради звернулися також з колективним зверненням керівництво і працівники Будинку побуту “Ювілейний”, що знаходиться у м. Вінниці щодо проведення наради з питання надання у користування вільних площ у цьому будинку, які не використовуються тривалий час.

Сім звернень, з якими звернулися вінничани до голови обласної Ради, стосувалися питання виділення матеріальної допомоги на лікування різних захворювань і проведення оперативного втручання. Слід відзначити, що протягом року значно зросла кількість громадян, які звертаються із подібними проблемами до керівництва обласної Ради, що свідчить про падіння рівня здоров’я українських громадян та відсутність у них фінансової спроможності для лікування.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, відповідаючи на звернення щодо надання матеріальної допомоги, зазначив, що виділить кошти із депутатського фонду, а враховуючи обмеження цього фонду, звернеться і до інших депутатів з проханням фінансово підтримати нужденних і хворих людей, які не мають коштів на лікування. 

Повернутись Створено: 28 серпня 2015 року, 17:30 Переглядів: 994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація