Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав з робочою поїздкою місто Бар Роздрукувати

27 червня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко здійснив робочу поїздку до міста Бар.

Зокрема, очільник обласної Ради спільно з керівництвом району: головою Барської районної ради Михайлом Піддубним та головою райдержадміністрації Володимиром Саволюком ознайомився із діяльністю окремих комунальних закладів, підприємств та історико-культурних пам’яток у місті Бар.

Так, було оглянуто матеріально-технічний стан Барської центральної районної лікарні, зокрема пологове та хірургічне відділення. Сергій Свитко поспілкувався із пацієнтами, вислухав пропозиції лікарів щодо поліпшення роботи установи. Лікарня, в якій обслуговується 53 тис. населення, гостро потребує двох санітарних автомобілів, глюкометра, завершення ремонту системи теплозабезпечення, коштів на реконструкцію ренгенкабінету, тощо. Висловлені пропозиції взяті до відома головою обласної Ради та вирішуватимуться поетапно.

Делегація відвідала також Барський машинобудівний завод, який є найбільшим підприємством міста, що спеціалізується на виготовленні твердопаливних котлів. Голова обласної Ради ознайомився із діяльністю підприємства, його обладнанням та виготовленою продукцією. Завод виробляє котли для комунальних закладів і установ Вінницької області, що особливо актуально сьогодні в контексті здійснення політики енергозбереження.

Крім того, очільник обласної Ради виявив бажання подивитися на будинок, в якому проживав видатний український письменник, класик вітчизняної літератури Михайло Коцюбинський. Будинок на сьогодні перебуває в критичному аварійному стані, хоч і є історико-культурною пам’яткою. Право користування земельною ділянкою, на якій розміщений будинок, належить Українській Православній Церкві Московського Патріархату. Очільник обласної Ради Сергій Свитко попросив керівників міської і районної влади підготувати пропозиції щодо збереження та відновлення зазначеної пам’ятки.

Повернутись Створено: 28 червня 2015 року, 17:36 Переглядів: 947

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація