23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив з вітальним словом на III Міжнародному інвестиційному форумі Роздрукувати

4 вересня, у місті Вінниці, в концертній залі Вінницької обласної філармонії «Плеяда», відбувся ІІІ Міжнародний інвестиційний форум "Вінниччина-бізнес в центрі України", участь в якому взяли численні іноземні та вітчизняні делегації. Організаторами форуму виступили Вінницька обласна державна адміністрація та Вінницька обласна Рада.

Участь у офіційному відкритті форуму взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак, дипломати і делегації із різних європейських країн: Польщі, Румунії, Швеції, Канади, Грузії, Молдови, Киргизії, Представництва ЄС в Україні, загалом 17 делегацій з 10 країн світу, бізнесмени та підприємці з усієї України, керівники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.

З вітальним словом до учасників форуму виступили керівники області і міста, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак та інші.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені обласного органу місцевого самоврядування  учасників та гостей з відкриттям форуму та побажав усім здоров’я і добра.

- Перш за все хочу нагадати слова відомої української поетеси – Лесі України, яка сказала про наш край: “Красо України - Подолля”. Ми живемо на прекрасній землі: чудові краєвиди, багаті і родючі грунти. У нас є усе необхідне, щоб гідно жити на рідній землі, але найбільшою окрасою нашого краю є люди – розумні, працьовиті, добрі. Ми сьогодні маємо усі підстави збудувати заможну державу. Я переконаний в тому, що цей форум матиме позитивні наслідки, перш за все для розвитку бізнесу і підприємництва. Проведення форуму – це ще один крок до збільшення робочих місць. Проведення форуму – це ще один крок до поглиблення міжнародного економічного співробітництва між Україною і європейськими країнами – нашими друзями. Це ще один крок до поглиблення європейської інтеграції, входження України у Європейський Союз та покращення життя українських громадян, - звернувся голова обласної Ради Сергій Свитко до учасників форуму.

Після офіційного відкриття форуму керівники найбільших підприємств і компаній області, зокрема: «ViOil», «ПлазмаТек», «Барлінек Інвест», «Nemiroff», «Зоря Поділля», «Серволюкс Генетик» (представник «HYPOR»), «Вінницька аграрно-промислова група» та «Миронівський хлібопродукт» розповіли про свою діяльність іноземним партнерам та потенційним інвесторам. Доповіді і обговорення стосувалися теми залучення інвестицій в аграрний та промисловий сектор Вінниччини. Далі спілкування учасників форуму продовжилось у формі обговорень в рамках окремих галузевих блоків про механізми впровадження інвестицій, умови ведення бізнесу в області, реалізацію грантових проектів територіальними громадами Вінниччини, тощо.

Довідка: головною метою III Міжнародного інвестиційного Форуму є розвиток регіонального і міжнародного співробітництва, презентація інвестиційного потенціалу Вінниччини, пошук бізнесових і приватних контактів, а також обмін досвідом, впровадження інвестицій і нових технологій у економіку області.

  

Повернутись Створено: 4 вересня 2015 року, 18:19 Переглядів: 1339

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація