Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив з вітальним словом на III Міжнародному інвестиційному форумі Роздрукувати

4 вересня, у місті Вінниці, в концертній залі Вінницької обласної філармонії «Плеяда», відбувся ІІІ Міжнародний інвестиційний форум "Вінниччина-бізнес в центрі України", участь в якому взяли численні іноземні та вітчизняні делегації. Організаторами форуму виступили Вінницька обласна державна адміністрація та Вінницька обласна Рада.

Участь у офіційному відкритті форуму взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак, дипломати і делегації із різних європейських країн: Польщі, Румунії, Швеції, Канади, Грузії, Молдови, Киргизії, Представництва ЄС в Україні, загалом 17 делегацій з 10 країн світу, бізнесмени та підприємці з усієї України, керівники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.

З вітальним словом до учасників форуму виступили керівники області і міста, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак та інші.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені обласного органу місцевого самоврядування  учасників та гостей з відкриттям форуму та побажав усім здоров’я і добра.

- Перш за все хочу нагадати слова відомої української поетеси – Лесі України, яка сказала про наш край: “Красо України - Подолля”. Ми живемо на прекрасній землі: чудові краєвиди, багаті і родючі грунти. У нас є усе необхідне, щоб гідно жити на рідній землі, але найбільшою окрасою нашого краю є люди – розумні, працьовиті, добрі. Ми сьогодні маємо усі підстави збудувати заможну державу. Я переконаний в тому, що цей форум матиме позитивні наслідки, перш за все для розвитку бізнесу і підприємництва. Проведення форуму – це ще один крок до збільшення робочих місць. Проведення форуму – це ще один крок до поглиблення міжнародного економічного співробітництва між Україною і європейськими країнами – нашими друзями. Це ще один крок до поглиблення європейської інтеграції, входження України у Європейський Союз та покращення життя українських громадян, - звернувся голова обласної Ради Сергій Свитко до учасників форуму.

Після офіційного відкриття форуму керівники найбільших підприємств і компаній області, зокрема: «ViOil», «ПлазмаТек», «Барлінек Інвест», «Nemiroff», «Зоря Поділля», «Серволюкс Генетик» (представник «HYPOR»), «Вінницька аграрно-промислова група» та «Миронівський хлібопродукт» розповіли про свою діяльність іноземним партнерам та потенційним інвесторам. Доповіді і обговорення стосувалися теми залучення інвестицій в аграрний та промисловий сектор Вінниччини. Далі спілкування учасників форуму продовжилось у формі обговорень в рамках окремих галузевих блоків про механізми впровадження інвестицій, умови ведення бізнесу в області, реалізацію грантових проектів територіальними громадами Вінниччини, тощо.

Довідка: головною метою III Міжнародного інвестиційного Форуму є розвиток регіонального і міжнародного співробітництва, презентація інвестиційного потенціалу Вінниччини, пошук бізнесових і приватних контактів, а також обмін досвідом, впровадження інвестицій і нових технологій у економіку області.

  

Повернутись Створено: 4 вересня 2015 року, 18:19 Переглядів: 1408

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація