Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив з вітальним словом на III Міжнародному інвестиційному форумі Роздрукувати

4 вересня, у місті Вінниці, в концертній залі Вінницької обласної філармонії «Плеяда», відбувся ІІІ Міжнародний інвестиційний форум "Вінниччина-бізнес в центрі України", участь в якому взяли численні іноземні та вітчизняні делегації. Організаторами форуму виступили Вінницька обласна державна адміністрація та Вінницька обласна Рада.

Участь у офіційному відкритті форуму взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак, дипломати і делегації із різних європейських країн: Польщі, Румунії, Швеції, Канади, Грузії, Молдови, Киргизії, Представництва ЄС в Україні, загалом 17 делегацій з 10 країн світу, бізнесмени та підприємці з усієї України, керівники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.

З вітальним словом до учасників форуму виступили керівники області і міста, Генеральний консул Республіки Польща у місті Вінниці Томаш Олейнічак та інші.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені обласного органу місцевого самоврядування  учасників та гостей з відкриттям форуму та побажав усім здоров’я і добра.

- Перш за все хочу нагадати слова відомої української поетеси – Лесі України, яка сказала про наш край: “Красо України - Подолля”. Ми живемо на прекрасній землі: чудові краєвиди, багаті і родючі грунти. У нас є усе необхідне, щоб гідно жити на рідній землі, але найбільшою окрасою нашого краю є люди – розумні, працьовиті, добрі. Ми сьогодні маємо усі підстави збудувати заможну державу. Я переконаний в тому, що цей форум матиме позитивні наслідки, перш за все для розвитку бізнесу і підприємництва. Проведення форуму – це ще один крок до збільшення робочих місць. Проведення форуму – це ще один крок до поглиблення міжнародного економічного співробітництва між Україною і європейськими країнами – нашими друзями. Це ще один крок до поглиблення європейської інтеграції, входження України у Європейський Союз та покращення життя українських громадян, - звернувся голова обласної Ради Сергій Свитко до учасників форуму.

Після офіційного відкриття форуму керівники найбільших підприємств і компаній області, зокрема: «ViOil», «ПлазмаТек», «Барлінек Інвест», «Nemiroff», «Зоря Поділля», «Серволюкс Генетик» (представник «HYPOR»), «Вінницька аграрно-промислова група» та «Миронівський хлібопродукт» розповіли про свою діяльність іноземним партнерам та потенційним інвесторам. Доповіді і обговорення стосувалися теми залучення інвестицій в аграрний та промисловий сектор Вінниччини. Далі спілкування учасників форуму продовжилось у формі обговорень в рамках окремих галузевих блоків про механізми впровадження інвестицій, умови ведення бізнесу в області, реалізацію грантових проектів територіальними громадами Вінниччини, тощо.

Довідка: головною метою III Міжнародного інвестиційного Форуму є розвиток регіонального і міжнародного співробітництва, презентація інвестиційного потенціалу Вінниччини, пошук бізнесових і приватних контактів, а також обмін досвідом, впровадження інвестицій і нових технологій у економіку області.

  

Повернутись Створено: 4 вересня 2015 року, 18:19 Переглядів: 1479

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація