Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь у величній Хресній ході, що відбулась у Шаргороді Роздрукувати

29 травня у місті Шаргороді відбулась кількатисячна традиційна Хресна хода на чолі з Єпископом  Кам’янець-Подільської дієцезії Леоном Дубравським.  Щороку цей величний духовний чин, що присвячений мученикам за католицьку віру та незалежність України, єднає сповідників Римо-католицької церкви в Україні та усіх небайдужих християн не тільки  з усієї області, а і з різних куточків України.  

Перед початком ходи відбулась Служба Божа в костелі Святого Флоріана. Участь в духовних заходах взяли: голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова Шаргородської районної ради Володимир Павельський, депутат обласної Ради Володимир Барецький, депутати місцевих рад, брати францисканці, прихожани шаргородської парафії, жителі міста.

Після завершення Служби Божої, розпочалась Хресна хода, яка символізує шлях Ісуса Христа на Голгофу. Дорога, якою прямують віряни та паломники, тягнеться близько 3 км. На різних відрізках дороги розміщені каплички і хрести, біля яких зупиняються учасники ходи з молитвою на устах. Очолив Хресну ходу Єпископ  Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський.

Прямуючи дорогою Ісуса Христа усі присутні слухали розповіді римо-католицького духовенства про подвиги за віру християнську, про жорстокі переслідування і катування, вчинені сповідникам Римо-католицької церкви в часи радянської тоталітарної держави – СРСР. У духовній молитві та єднанні, прочани здійснили цей шлях, помолившись за душі невинно убієнних. За душі тих, хто боровся за віру християнську і незалежність української держави у вкрай жорстких умовах релігійних, політичних і національних переслідувань злочинної комуністичної системи.   

Після завершення ходи до її учасників звернувся голова обласної Ради Cергій Свитко, який пригадав події, коли російські імперські війська в часи Петра І вчинили несумісну із християнськими цінностями різню українського населення в Батурині, про злочини другої російської імперії – СРСР. На рахунку цієї імперії були уже не тисячі, а десятки мільйонів замордованих Голодоморами та репресіями.   

- Ми сьогодні з молитвами пройшли Хресну Дорогу Ісуса Христа. Думаю про те, що кожна людина, як наш Спаситель, несе свій хрест. Найважчий хрест у тих, хто поклав своє життя за віру Христову, у тих, хто поклав своє життя за незалежність української держави. Це мученики за віру та державу. Ми кажемо, що незалежність України у 1991 році дісталася нам без жодної кралі крові. Але на вівтарі нашої незалежності – мільйони людських життів. Ми чули сьогодні жахливі історії, як радянська система розправлялась із християнами, із людьми, які щиро вірили у Господа Бога, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також наголосив перед присутніми: «На жаль, ми сьогодні є свідками існування ще однієї імперії – Російської Федерації. Вчинена чергова спроба знищити українську мову і пісню, українські слово, вишиванку та історію. Врешті решт, знищити український народ. Це і є “русский мир”. Казав Христос:  “По їхніх плодах пізнаєте їх…”. Московська навала там -  на сході країни, зупинена нашими героями, нашими мучениками. За них ми сьогодні молимося також. Така висока ціна української незалежності. Ми молимося і за тих, хто живий і захищає незалежність України, і не тільки української держави, але і усього світу від зла. Україна сьогодні є в епіцентрі боротьби добра і зла. І така, напевне, місія в України, як в Ісуса Христа: нести свій хрест на Голгофу. Але ми – християни, знаємо, що є Святе Воскресіння, і так, як воскрес Ісус Христос, так і воскресне Україна”.

Повернутись Створено: 30 травня 2015 року, 13:23 Переглядів: 1068

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація