23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко завітав на Великодній ярмарок у Вінниці Роздрукувати

4 квітня у мікрорайоні Вишенька міста Вінниці поблизу торгівельного комплексу «ШОК» пройшов Великодній ярмарок з продажу для жителів обласного центру сільськогосподарської продукції, продовольчих та інших товарів за цінами виробників.

Ярмарок відвідали голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко, представники вінницької міської влади. Участь у заході взяли сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, птахокомбінати, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, ресторанного бізнесу та підприємства споживчої кооперації. Всього 160 суб’єктів господарювання з усіх районів області.

Особливістю цьогорічного ярмарку є зниження учасниками цін на 10-15% нижче ринкових. Жителі області мали змогу купити товари напряму від виробника без посередників і перекупників. Крім того, в день роботи ярмарку виділено додаткові засоби громадського транспорту і визначено, що провезення багажу в них безкоштовне. Аналогічні ярмарки заплановано провести в усіх містах і районних центрах області.

Керівники області ознайомилися із наявною продукцією і поспілкувалися із виробниками і відвідувачами ярмарку. Голова обласної Ради Сергій Свитко відмітив, що необхідно проводити такі заходи в районах області, щоб якомога більше громадян змогли купити продукцію за доступними цінами. Він також підкреслив вдало обране місце проведення цьогорічного ярмарку.

Свою продукцію представили населенню напередодні Свята Великодня - це широкий асортимент м’ясних та ковбасних виробів, курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, макаронних виробів, борошна, крупи, плодоовочевих консервів, овочів та фруктів, товарів сувенірної святкової тематики, гончарних виробів, тощо. Варто зазначити, що перед православним Великоднем з 8 по 10 квітня планується проведення ще одного подібного заходу в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.

Довідка: На Великодній ярмарок 4 квітня вивезено м’яса - 4,7 тн., м’ясопродуктів - 5,8 тн., риби свіжої - 5,2 тн., яєць - 33 тис. шт., молокопродуктів - 7,8 тн., олії - 11,2 тн, хлібобулочних і кондитерських виробів - 13,0 тн., борошна - 17,0 тн., круп - 10,4 тн., яблук - 23,0 тн., овочів - 35,0 тн., а також саджанці, зерно, харчосмакові та інші товари. Всього на суму понад 2 мільйони гривень за цінами виробників.

Повернутись Створено: 4 квітня 2015 року, 18:38 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація