Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко завітав на Великодній ярмарок у Вінниці Роздрукувати

4 квітня у мікрорайоні Вишенька міста Вінниці поблизу торгівельного комплексу «ШОК» пройшов Великодній ярмарок з продажу для жителів обласного центру сільськогосподарської продукції, продовольчих та інших товарів за цінами виробників.

Ярмарок відвідали голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко, представники вінницької міської влади. Участь у заході взяли сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, птахокомбінати, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, ресторанного бізнесу та підприємства споживчої кооперації. Всього 160 суб’єктів господарювання з усіх районів області.

Особливістю цьогорічного ярмарку є зниження учасниками цін на 10-15% нижче ринкових. Жителі області мали змогу купити товари напряму від виробника без посередників і перекупників. Крім того, в день роботи ярмарку виділено додаткові засоби громадського транспорту і визначено, що провезення багажу в них безкоштовне. Аналогічні ярмарки заплановано провести в усіх містах і районних центрах області.

Керівники області ознайомилися із наявною продукцією і поспілкувалися із виробниками і відвідувачами ярмарку. Голова обласної Ради Сергій Свитко відмітив, що необхідно проводити такі заходи в районах області, щоб якомога більше громадян змогли купити продукцію за доступними цінами. Він також підкреслив вдало обране місце проведення цьогорічного ярмарку.

Свою продукцію представили населенню напередодні Свята Великодня - це широкий асортимент м’ясних та ковбасних виробів, курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, макаронних виробів, борошна, крупи, плодоовочевих консервів, овочів та фруктів, товарів сувенірної святкової тематики, гончарних виробів, тощо. Варто зазначити, що перед православним Великоднем з 8 по 10 квітня планується проведення ще одного подібного заходу в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.

Довідка: На Великодній ярмарок 4 квітня вивезено м’яса - 4,7 тн., м’ясопродуктів - 5,8 тн., риби свіжої - 5,2 тн., яєць - 33 тис. шт., молокопродуктів - 7,8 тн., олії - 11,2 тн, хлібобулочних і кондитерських виробів - 13,0 тн., борошна - 17,0 тн., круп - 10,4 тн., яблук - 23,0 тн., овочів - 35,0 тн., а також саджанці, зерно, харчосмакові та інші товари. Всього на суму понад 2 мільйони гривень за цінами виробників.

Повернутись Створено: 4 квітня 2015 року, 18:38 Переглядів: 999

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація