Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко завітав на Великодній ярмарок у Вінниці Роздрукувати

4 квітня у мікрорайоні Вишенька міста Вінниці поблизу торгівельного комплексу «ШОК» пройшов Великодній ярмарок з продажу для жителів обласного центру сільськогосподарської продукції, продовольчих та інших товарів за цінами виробників.

Ярмарок відвідали голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко, представники вінницької міської влади. Участь у заході взяли сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, птахокомбінати, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, ресторанного бізнесу та підприємства споживчої кооперації. Всього 160 суб’єктів господарювання з усіх районів області.

Особливістю цьогорічного ярмарку є зниження учасниками цін на 10-15% нижче ринкових. Жителі області мали змогу купити товари напряму від виробника без посередників і перекупників. Крім того, в день роботи ярмарку виділено додаткові засоби громадського транспорту і визначено, що провезення багажу в них безкоштовне. Аналогічні ярмарки заплановано провести в усіх містах і районних центрах області.

Керівники області ознайомилися із наявною продукцією і поспілкувалися із виробниками і відвідувачами ярмарку. Голова обласної Ради Сергій Свитко відмітив, що необхідно проводити такі заходи в районах області, щоб якомога більше громадян змогли купити продукцію за доступними цінами. Він також підкреслив вдало обране місце проведення цьогорічного ярмарку.

Свою продукцію представили населенню напередодні Свята Великодня - це широкий асортимент м’ясних та ковбасних виробів, курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, макаронних виробів, борошна, крупи, плодоовочевих консервів, овочів та фруктів, товарів сувенірної святкової тематики, гончарних виробів, тощо. Варто зазначити, що перед православним Великоднем з 8 по 10 квітня планується проведення ще одного подібного заходу в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати.

Довідка: На Великодній ярмарок 4 квітня вивезено м’яса - 4,7 тн., м’ясопродуктів - 5,8 тн., риби свіжої - 5,2 тн., яєць - 33 тис. шт., молокопродуктів - 7,8 тн., олії - 11,2 тн, хлібобулочних і кондитерських виробів - 13,0 тн., борошна - 17,0 тн., круп - 10,4 тн., яблук - 23,0 тн., овочів - 35,0 тн., а також саджанці, зерно, харчосмакові та інші товари. Всього на суму понад 2 мільйони гривень за цінами виробників.

Повернутись Створено: 4 квітня 2015 року, 18:38 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація