Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся із керівником громадської організації “Союз десантників України” Роздрукувати

24 грудня голова обласної Ради Сергій Свитко провів зустріч з керівником громадської організації “Союз десантників України”, полковником Сергієм Лісовим та підприємцями, які готові сприяти у забезпеченні українських військовослужбовців зимовою формою.

Очільник обласної Ради обговорив із присутніми ситуацію у зоні бойових дій на сході країни, матеріально-технічний стан українських військовослужбовців, які несуть службу в зоні АТО. Присутні на зустрічі підприємці – керівник підприємства “Retrostyle Club” Олег Куренков і бізнесмен Віктор Малиновський зазначили, що готові сприяти у виготовленні зимової форми і забезпеченні нею військовослужбовців на сході України. Вони попросили Сергія Свитка підтримати цю ідею і сприяти у її реалізації.

В свою чергу голова обласної Ради Сергій Свитко розповів співбесідникам про заходи керівництва і депутатського корпусу обласної Ради щодо фінансової і матеріальної підтримки військовослужбовців у зоні АТО, зокрема, бійців 9-го батальйону територіальної оборони Вінницької області.

В рамках зустрічі було окреслено також ряд проблемних питань, які потребують першочергового вирішення з метою практичної підтримки українських військових, які захищають суверенітет і територіальну цілісність української держави в боротьбі з російським агресором на сході України.

Повернутись Створено: 24 грудня 2014 року, 16:16 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація