Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради відвідав Гнатківський дитячий центр реабілітації Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник завітав до села Гнаткова Томашпільського району, аби привітати вихованців філії обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» з Днем Святого Миколая.

Це єдиний в Україні сільський центр реабілітації для дітей, розташований у сільській місцевості. У ньому щодня вподовж шести годин перебуває 25 дітей та дорослих віком від 7 до 35 років. Вихованців щоранку на навчання доставляє спеціальний автобус із 14 навколишніх сіл, який ввечері їх розвозить до домівок.

– В державі проблеми цієї категорії населення повинні бути на особливому контролі, – прокоментував Анатолій Олійник. – Радий тому, що у 2006-му році нам вдалося переконати і владу, і громаду, аби цей центр тут відкрився. Велика радість також для нас усіх, що в Томашпільському районі є такі місця, де особливі діти та батьки цих дітей можуть зустрітися, цікаво та з користю провести час і, при цьому, відчувати себе, як дома.

У Центрі функціонують масажний кабінет, спортивна зала, кімната відпочинку, їдальня, кабінет практичного психолога, творчі майстерні.

– Ми вже три роки є філією Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», – зазначила завідувач підрозділу Галина Ушакова. – Ми працюємо за розширеними програмами соціального обслуговування. Зараз проходить програма підтримки сім’ї, зокрема, відпочинку матерів, котрі цілодобово знаходяться біля своїх особливих діток, а тепер вони отримали можливість відпочити. Програма курсу розрахована на два тижні. Це ситуація, коли батьки знаходяться без дітей, а діти вчаться обходитися без батьків, під наглядом наших працівників.

Завідувач підрозділу філії обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» у с. Гнаткові Галина Ушакова розповідає, що поцілувати, пригорнути, сказати добре слово своїм вихованцям не прописане в їхніх посадових обов’язках, але це те, без чого робота в закладі неможлива.

– Ставши філією, у нас розширилися горизонти у наданні соціальних послуг, – продовжила Галина Ушакова. – Вони стали різноплановими, глибиннішими. Ми почали вивчати проблеми батьків. Якщо раніше акцент був на клієнтах, то зараз стоїть питання, як розвантажити батьків, котрі виховують дітей з інвалідністю. Далі у нас запланована поглиблена робота над творчими майстернями.

Разом з Анатолієм Олійником до Центру завітали представники районної влади та священик. Вручили солодкі подарунки. Для гостей вихованці закладу підготували святкову вітальну програму.

Повернутись Створено: 19 грудня 2018 року, 12:11 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація