26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради відвідав Гнатківський дитячий центр реабілітації Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник завітав до села Гнаткова Томашпільського району, аби привітати вихованців філії обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» з Днем Святого Миколая.

Це єдиний в Україні сільський центр реабілітації для дітей, розташований у сільській місцевості. У ньому щодня вподовж шести годин перебуває 25 дітей та дорослих віком від 7 до 35 років. Вихованців щоранку на навчання доставляє спеціальний автобус із 14 навколишніх сіл, який ввечері їх розвозить до домівок.

– В державі проблеми цієї категорії населення повинні бути на особливому контролі, – прокоментував Анатолій Олійник. – Радий тому, що у 2006-му році нам вдалося переконати і владу, і громаду, аби цей центр тут відкрився. Велика радість також для нас усіх, що в Томашпільському районі є такі місця, де особливі діти та батьки цих дітей можуть зустрітися, цікаво та з користю провести час і, при цьому, відчувати себе, як дома.

У Центрі функціонують масажний кабінет, спортивна зала, кімната відпочинку, їдальня, кабінет практичного психолога, творчі майстерні.

– Ми вже три роки є філією Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій», – зазначила завідувач підрозділу Галина Ушакова. – Ми працюємо за розширеними програмами соціального обслуговування. Зараз проходить програма підтримки сім’ї, зокрема, відпочинку матерів, котрі цілодобово знаходяться біля своїх особливих діток, а тепер вони отримали можливість відпочити. Програма курсу розрахована на два тижні. Це ситуація, коли батьки знаходяться без дітей, а діти вчаться обходитися без батьків, під наглядом наших працівників.

Завідувач підрозділу філії обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» у с. Гнаткові Галина Ушакова розповідає, що поцілувати, пригорнути, сказати добре слово своїм вихованцям не прописане в їхніх посадових обов’язках, але це те, без чого робота в закладі неможлива.

– Ставши філією, у нас розширилися горизонти у наданні соціальних послуг, – продовжила Галина Ушакова. – Вони стали різноплановими, глибиннішими. Ми почали вивчати проблеми батьків. Якщо раніше акцент був на клієнтах, то зараз стоїть питання, як розвантажити батьків, котрі виховують дітей з інвалідністю. Далі у нас запланована поглиблена робота над творчими майстернями.

Разом з Анатолієм Олійником до Центру завітали представники районної влади та священик. Вручили солодкі подарунки. Для гостей вихованці закладу підготували святкову вітальну програму.

Повернутись Створено: 19 грудня 2018 року, 12:11 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація