Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради вимагає провести повторну перевірку законності створення ТОВ “ЖЕО” Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з пропозицією повторно провести перевірку законності створення ТОВ “ЖЕО”, яка є посередником між надавачем і користувачами комунальних послуг у місті Вінниці, а також провести розширену колегію із цього питання за участю силових та контролюючих органів, громадських організацій, депутатів обласної Ради.

Відповідне звернення очільник обласної Ради скерував у відповідь на повторну заяву на його ім’я громадської організації «Захист дітей війни». У заяві зазначається, що на звернення членів цієї громадської організації від 15.09.2014 року „Про корупцію в житлово-комунальному господарстві при формуванні та затвердженні тарифів на комунальні послуги для населення”, не було організовано належної перевірки викладених фактів порушень законодавчих актів, не вжито жодних заходів щодо усунення цих порушень. Громадські організації і мешканці обласного центру продовжують звертатися в усі інстанції і органи влади з проханням відреагувати на виявленні численні порушення у цьому питанні, однак, поки що безрезультатно.

Нагадаємо, що 27 березня 2014 року відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради, на якому було розглянуто колективне звернення старших по будинках, споживачів житлово-комунальних послуг щодо неправомірних дій Вінницької міської ради з утворення приватного ТОВ «ЖЕО» та правопорушень у процесі нарахувань платежів мешканцям з утримання будинків та прибудинкових територій. За підсумками роботи комісій були направлені звернення прокурору області, Державній інспекції України з контролю за цінами, обласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України, Вінницькій міській раді з проханням організувати перевірку заяви старших по будинках щодо законності створення ТОВ «ЖЕО» і передачі йому функцій посередника між мешканцями, споживачами та Житлово-експлуатаційною конторою, законності встановлення тарифів, нарахування платежів тощо.

За фактом незаконної передачі службовими особами Вінницької міської ради в господарське відання ТОВ «ЖЕО» житлових будинків та прибудинкової території прокуратурою міста Вінниці 1 квітня 2014 року було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України. Прокуратурою міста Вінниці 6 травня 2014 року внесено подання до Вінницької міської ради про скасування зазначеного рішення.

Крім того, 31 січня  2014 року сектором Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області проведено перевірку ТОВ «ЖЕО» щодо порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін. За результатами перевірки інспекцією 24 лютого 2014 року прийнято рішення про застосування до товариства адміністративно-господарських санкцій на суму 666 тис.грн. за порушення державної дисципліни цін при формуванні складових тарифів на послуги з утримання будинків та зобов'язано товариство повернути споживачам цю суму.

Повернутись Створено: 11 лютого 2015 року, 10:13 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація