23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради вимагає провести повторну перевірку законності створення ТОВ “ЖЕО” Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко звернувся до голови облдержадміністрації Анатолія Олійника з пропозицією повторно провести перевірку законності створення ТОВ “ЖЕО”, яка є посередником між надавачем і користувачами комунальних послуг у місті Вінниці, а також провести розширену колегію із цього питання за участю силових та контролюючих органів, громадських організацій, депутатів обласної Ради.

Відповідне звернення очільник обласної Ради скерував у відповідь на повторну заяву на його ім’я громадської організації «Захист дітей війни». У заяві зазначається, що на звернення членів цієї громадської організації від 15.09.2014 року „Про корупцію в житлово-комунальному господарстві при формуванні та затвердженні тарифів на комунальні послуги для населення”, не було організовано належної перевірки викладених фактів порушень законодавчих актів, не вжито жодних заходів щодо усунення цих порушень. Громадські організації і мешканці обласного центру продовжують звертатися в усі інстанції і органи влади з проханням відреагувати на виявленні численні порушення у цьому питанні, однак, поки що безрезультатно.

Нагадаємо, що 27 березня 2014 року відбулось спільне засідання постійних комісій обласної Ради, на якому було розглянуто колективне звернення старших по будинках, споживачів житлово-комунальних послуг щодо неправомірних дій Вінницької міської ради з утворення приватного ТОВ «ЖЕО» та правопорушень у процесі нарахувань платежів мешканцям з утримання будинків та прибудинкових територій. За підсумками роботи комісій були направлені звернення прокурору області, Державній інспекції України з контролю за цінами, обласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України, Вінницькій міській раді з проханням організувати перевірку заяви старших по будинках щодо законності створення ТОВ «ЖЕО» і передачі йому функцій посередника між мешканцями, споживачами та Житлово-експлуатаційною конторою, законності встановлення тарифів, нарахування платежів тощо.

За фактом незаконної передачі службовими особами Вінницької міської ради в господарське відання ТОВ «ЖЕО» житлових будинків та прибудинкової території прокуратурою міста Вінниці 1 квітня 2014 року було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України. Прокуратурою міста Вінниці 6 травня 2014 року внесено подання до Вінницької міської ради про скасування зазначеного рішення.

Крім того, 31 січня  2014 року сектором Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області проведено перевірку ТОВ «ЖЕО» щодо порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін. За результатами перевірки інспекцією 24 лютого 2014 року прийнято рішення про застосування до товариства адміністративно-господарських санкцій на суму 666 тис.грн. за порушення державної дисципліни цін при формуванні складових тарифів на послуги з утримання будинків та зобов'язано товариство повернути споживачам цю суму.

Повернутись Створено: 11 лютого 2015 року, 10:13 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація