23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради візьме участь у прес-конференції Роздрукувати

29 листопада 2016 року о 12.00 год в приміщенні обласної Ради (вул. Соборна, 70, 2-й поверх, селекторна зала) відбудеться прес-конференція за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника. Обговорюватимуть питання щодо результатів поїздки вінницької делегації до міста Тревізо (Італі́йської Респу́бліки).

Візит відбувся в рамках реалізації спільного українсько-італійського проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок в галузі управління відходами у Вінницькій області». Він став можливим, завдяки перемозі Вінницької області в цьому проекті і був профінансований італійською стороною.

До складу делегації входили голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, директор КУП «Ековін» Володимир Чорновол, генеральний директор підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець і заступник керівника - завідувач Центру промоції та зовнішніх зв’язків Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Ольга Олійник.

Перебуваючи в Італії з 23 по 25 листопада, учасники візиту ознайомилися з італійським досвідом в галузі управління відходами, обговорили подальші кроки співпраці із віце-президентом компанії Лісією Нарддіно та представником АТ «Контаріна» Марко Маттіелло.

Делегація відвідала акціонерне товариство «Контаріна», яке розташоване в регіоні Венетто. Підприємство займається управлінням твердими побутовими відходами в 50 муніципалітетах провінції Тревізо, має автопарк з 430 одиниць техніки, 280 із яких - власної конструкції, що використовуються для вивезення, сортування та переробки твердих побутових відходів.

Компанія була заснована, з метою управління системою збору відходів, а пізніше - для видалення відходів шляхом створення і управлінням сміттєзвалищами. Згодом повноваження АТ «Контаріна» розширилися. Сьогодні акціонерне товариство надає послуги щодо підмітання доріг, збору спеціальних і небезпечних відходів, а також збору та утилізації міських відходів.

Протягом багатьох років компанія «Контаріна» була лідером в Європі щодо переробки і є прикладом передових громадських організацій з точки зору послуг та результатів, працюючи з співтовариством для досягнення спільної мети – захисту навколишнього середовища.

В рамках поїздки учасники делегації також відвідали ще один завод з переробки органічних відходів, де ознайомилися із технологічним процесом, мали змогу подивитися, як працюють із органічними відходами.

Ознайомившись з роботою заводів, побачили увесь цикл переробки сміття - від його збору до компосту та очищення повітря від процесів переробки відходів.

Вінницька делегація відвідала компанії «Ecodesk» і «Ecocentre», сміттєпереробні заводи, старий полігон та дізналися про моделі збору відходів в АТ «Контаріна».

Запрошуємо представників електронних і друкованих засобів масової інформації до участі у прес-конференції.

 

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 15:42 Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація