Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради візьме участь у прес-конференції Роздрукувати

29 листопада 2016 року о 12.00 год в приміщенні обласної Ради (вул. Соборна, 70, 2-й поверх, селекторна зала) відбудеться прес-конференція за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника. Обговорюватимуть питання щодо результатів поїздки вінницької делегації до міста Тревізо (Італі́йської Респу́бліки).

Візит відбувся в рамках реалізації спільного українсько-італійського проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок в галузі управління відходами у Вінницькій області». Він став можливим, завдяки перемозі Вінницької області в цьому проекті і був профінансований італійською стороною.

До складу делегації входили голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, директор КУП «Ековін» Володимир Чорновол, генеральний директор підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець і заступник керівника - завідувач Центру промоції та зовнішніх зв’язків Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Ольга Олійник.

Перебуваючи в Італії з 23 по 25 листопада, учасники візиту ознайомилися з італійським досвідом в галузі управління відходами, обговорили подальші кроки співпраці із віце-президентом компанії Лісією Нарддіно та представником АТ «Контаріна» Марко Маттіелло.

Делегація відвідала акціонерне товариство «Контаріна», яке розташоване в регіоні Венетто. Підприємство займається управлінням твердими побутовими відходами в 50 муніципалітетах провінції Тревізо, має автопарк з 430 одиниць техніки, 280 із яких - власної конструкції, що використовуються для вивезення, сортування та переробки твердих побутових відходів.

Компанія була заснована, з метою управління системою збору відходів, а пізніше - для видалення відходів шляхом створення і управлінням сміттєзвалищами. Згодом повноваження АТ «Контаріна» розширилися. Сьогодні акціонерне товариство надає послуги щодо підмітання доріг, збору спеціальних і небезпечних відходів, а також збору та утилізації міських відходів.

Протягом багатьох років компанія «Контаріна» була лідером в Європі щодо переробки і є прикладом передових громадських організацій з точки зору послуг та результатів, працюючи з співтовариством для досягнення спільної мети – захисту навколишнього середовища.

В рамках поїздки учасники делегації також відвідали ще один завод з переробки органічних відходів, де ознайомилися із технологічним процесом, мали змогу подивитися, як працюють із органічними відходами.

Ознайомившись з роботою заводів, побачили увесь цикл переробки сміття - від його збору до компосту та очищення повітря від процесів переробки відходів.

Вінницька делегація відвідала компанії «Ecodesk» і «Ecocentre», сміттєпереробні заводи, старий полігон та дізналися про моделі збору відходів в АТ «Контаріна».

Запрошуємо представників електронних і друкованих засобів масової інформації до участі у прес-конференції.

 

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 15:42 Переглядів: 706

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація