Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради візьме участь у прес-конференції Роздрукувати

29 листопада 2016 року о 12.00 год в приміщенні обласної Ради (вул. Соборна, 70, 2-й поверх, селекторна зала) відбудеться прес-конференція за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника. Обговорюватимуть питання щодо результатів поїздки вінницької делегації до міста Тревізо (Італі́йської Респу́бліки).

Візит відбувся в рамках реалізації спільного українсько-італійського проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок в галузі управління відходами у Вінницькій області». Він став можливим, завдяки перемозі Вінницької області в цьому проекті і був профінансований італійською стороною.

До складу делегації входили голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, директор КУП «Ековін» Володимир Чорновол, генеральний директор підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець і заступник керівника - завідувач Центру промоції та зовнішніх зв’язків Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Ольга Олійник.

Перебуваючи в Італії з 23 по 25 листопада, учасники візиту ознайомилися з італійським досвідом в галузі управління відходами, обговорили подальші кроки співпраці із віце-президентом компанії Лісією Нарддіно та представником АТ «Контаріна» Марко Маттіелло.

Делегація відвідала акціонерне товариство «Контаріна», яке розташоване в регіоні Венетто. Підприємство займається управлінням твердими побутовими відходами в 50 муніципалітетах провінції Тревізо, має автопарк з 430 одиниць техніки, 280 із яких - власної конструкції, що використовуються для вивезення, сортування та переробки твердих побутових відходів.

Компанія була заснована, з метою управління системою збору відходів, а пізніше - для видалення відходів шляхом створення і управлінням сміттєзвалищами. Згодом повноваження АТ «Контаріна» розширилися. Сьогодні акціонерне товариство надає послуги щодо підмітання доріг, збору спеціальних і небезпечних відходів, а також збору та утилізації міських відходів.

Протягом багатьох років компанія «Контаріна» була лідером в Європі щодо переробки і є прикладом передових громадських організацій з точки зору послуг та результатів, працюючи з співтовариством для досягнення спільної мети – захисту навколишнього середовища.

В рамках поїздки учасники делегації також відвідали ще один завод з переробки органічних відходів, де ознайомилися із технологічним процесом, мали змогу подивитися, як працюють із органічними відходами.

Ознайомившись з роботою заводів, побачили увесь цикл переробки сміття - від його збору до компосту та очищення повітря від процесів переробки відходів.

Вінницька делегація відвідала компанії «Ecodesk» і «Ecocentre», сміттєпереробні заводи, старий полігон та дізналися про моделі збору відходів в АТ «Контаріна».

Запрошуємо представників електронних і друкованих засобів масової інформації до участі у прес-конференції.

 

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 15:42 Переглядів: 777

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація