Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради вручив контракт директору «Облагростандарту» Роздрукувати

4 липня голова обласної Ради Анатолій Олійник вручив контракт директору комунального підприємства «Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації, метрології та якості продукції АПК «Облагростандарт» Дмитру Радудіку. Контракт із Дмитром Васильовичом було продовжено на 1 рік. На події присутні також були виконувач обов’язків директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  Валентин Кирилюк та колектив комунального підприємства.

Вручаючи контракт, Анатолій Дмитрович, в першу чергу, подякував колективу за те, що в непростих умовах їм вдалося зберегти підприємство.

– Будемо підсилювати роботу підприємства, аби поверталися його повноваження та можливості, – зауважив Анатолій Дмитрович. – Тому бажаю успіхів на шляху відновлення та розвитку підприємства.   

Директор АПК «Облагростандарт» Дмитро Радудік розповів, що сьогодні вони уклали контракт із однією з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів ТОВ «Нібулон».

– Ми й надалі будемо йти вперед та розвивати наше підприємство, – сказав Дмитро Радудік. - Вже маємо спільні плани роботи із Департаментом агропромислового комплексу облдержадміністрації.

Повернутись Створено: 4 липня 2017 року, 17:53 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація