Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради вручив контракт директору обласного театру ляльок Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  вручив контракт директору Вінницького академічного обласного театру ляльок Михайлу Байдюку. Рішення №594 «Про керівника Вінницького академічного обласного театру ляльок» було прийнято 26 квітня під час проведення 31 позачергової сесії обласної Ради. Контракт із директором театру ляльок переукладено терміном на п’ять років.

– Призначення керівників на посади у нас відбувається демократичним шляхом, – зазначив Анатолій Дмитрович під час вітального слова. –Проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури області проходить відповідно до Закону України «Про культуру» розпорядженням голови обласної Ради від 7 березня 2018 року №59 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад» та за результатами  проведення процедури відкритого та таємного голосування визначили три керівника, серед яких і Михайло Дмитрович.

Анатолій Дмитрович побажав директору обласного театру ляльок плідної праці, творчого натхнення, завзятості та наполегливості.

Окрім цього, голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський та заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко оглянули приміщення лялькового театру. Зокрема, подивилися творчі майстерні, де створюють декорацій, казкових героїв та костюмів.

Ознайомившись із діяльністю лялькового театру та його матеріально-технічною базою Анатолій Дмитрович зазначив, що місця та умови праці творчого колективу театру мають бути на відповідному рівні.

 – Результати та творчі досягнення, які має обласний театр, показують, що тут працюють справжні професіонали та люди, які люблять свою роботу, – сказав Анатолій Олійник. – Ми будемо шукати компроміси та шляхи вирішення питання щодо приміщення та відповідних умов для роботи колективу.

Повернутись Створено: 14 травня 2018 року, 16:17 Переглядів: 442

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація