5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради вручив контракт директору обласного театру ляльок Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  вручив контракт директору Вінницького академічного обласного театру ляльок Михайлу Байдюку. Рішення №594 «Про керівника Вінницького академічного обласного театру ляльок» було прийнято 26 квітня під час проведення 31 позачергової сесії обласної Ради. Контракт із директором театру ляльок переукладено терміном на п’ять років.

– Призначення керівників на посади у нас відбувається демократичним шляхом, – зазначив Анатолій Дмитрович під час вітального слова. –Проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури області проходить відповідно до Закону України «Про культуру» розпорядженням голови обласної Ради від 7 березня 2018 року №59 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад» та за результатами  проведення процедури відкритого та таємного голосування визначили три керівника, серед яких і Михайло Дмитрович.

Анатолій Дмитрович побажав директору обласного театру ляльок плідної праці, творчого натхнення, завзятості та наполегливості.

Окрім цього, голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор управління культури та мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський та заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко оглянули приміщення лялькового театру. Зокрема, подивилися творчі майстерні, де створюють декорацій, казкових героїв та костюмів.

Ознайомившись із діяльністю лялькового театру та його матеріально-технічною базою Анатолій Дмитрович зазначив, що місця та умови праці творчого колективу театру мають бути на відповідному рівні.

 – Результати та творчі досягнення, які має обласний театр, показують, що тут працюють справжні професіонали та люди, які люблять свою роботу, – сказав Анатолій Олійник. – Ми будемо шукати компроміси та шляхи вирішення питання щодо приміщення та відповідних умов для роботи колективу.

Повернутись Створено: 14 травня 2018 року, 16:17 Переглядів: 513

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація