5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради вручив контракт новопризначеному керівнику Роздрукувати

У Вінницькій обласній  психіатричній лікарні №2 голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав новопризначеного головного лікаря Олену Царенко з перемогою у конкурсі на заміщення вакантних посад та вручив їй контракт терміном на три роки.

Призначення на посаду відбулось згідно з рішенням 36 позачергової сесії обласної Ради, яка відбулася 4 грудня 2018 року Також цим проектом, відповідно до пункту 2 статті 36 КЗпП України, з посади головного лікаря звільнено попереднього керівника Михайла Сокура.

Лікарня побудована 27 років тому. Незмінним її керівником протягом усіх цих років був Михайло Іванович Сокур. Лікарня обслуговує вісім районів області: Вінницький, Барський, Жмеринський, Калинівський, Козятинський, Літинський, Хмільницький, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький.

Заклад організовує медичний та спеціалізований психіатричний нагляд пацієнтам з Вінницької та Чернівецької областей, котрі скоїли суспільно небезпечні дії та перебувають на примусовому лікуванні згідно з рішенням суду.

Фахівці лікарні опікуються також пацієнтами інтернатних закладів у  Вороновиці, Жмеринці, Яришівці, Стрижавці та Брацлаві, де знаходяться пацієнти, які потребують психіатричної допомоги. Раз на місяць працює виїзна МСЕК із лікарні ім. О.І.Ющенка.

В обласній  психіатричній лікарні №2 налічується понад 350 штатних працівників та 31 лікар.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував за великий внесок у розвиток та функціонування закладу попередньому головному лікарю Михайлу Сокуру. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Надія Марусяк нагородила Михайла Івановича Почесною грамотою облдержадміністрації й подякувала за плідну роботу. Зі словами вдячності та поваги до колишнього очільника закладу звернулися і працівники лікарні.

Анатолій Олійник разом з виконувачем обов’язків начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінниччини Іваном Бойком  вручили контракт Олені Царенко та оглянули приміщення лікарні.

Повернутись Створено: 7 грудня 2018 року, 16:45 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація