23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради вручив контракт новопризначеному керівнику Роздрукувати

У Вінницькій обласній  психіатричній лікарні №2 голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав новопризначеного головного лікаря Олену Царенко з перемогою у конкурсі на заміщення вакантних посад та вручив їй контракт терміном на три роки.

Призначення на посаду відбулось згідно з рішенням 36 позачергової сесії обласної Ради, яка відбулася 4 грудня 2018 року Також цим проектом, відповідно до пункту 2 статті 36 КЗпП України, з посади головного лікаря звільнено попереднього керівника Михайла Сокура.

Лікарня побудована 27 років тому. Незмінним її керівником протягом усіх цих років був Михайло Іванович Сокур. Лікарня обслуговує вісім районів області: Вінницький, Барський, Жмеринський, Калинівський, Козятинський, Літинський, Хмільницький, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький.

Заклад організовує медичний та спеціалізований психіатричний нагляд пацієнтам з Вінницької та Чернівецької областей, котрі скоїли суспільно небезпечні дії та перебувають на примусовому лікуванні згідно з рішенням суду.

Фахівці лікарні опікуються також пацієнтами інтернатних закладів у  Вороновиці, Жмеринці, Яришівці, Стрижавці та Брацлаві, де знаходяться пацієнти, які потребують психіатричної допомоги. Раз на місяць працює виїзна МСЕК із лікарні ім. О.І.Ющенка.

В обласній  психіатричній лікарні №2 налічується понад 350 штатних працівників та 31 лікар.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував за великий внесок у розвиток та функціонування закладу попередньому головному лікарю Михайлу Сокуру. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Надія Марусяк нагородила Михайла Івановича Почесною грамотою облдержадміністрації й подякувала за плідну роботу. Зі словами вдячності та поваги до колишнього очільника закладу звернулися і працівники лікарні.

Анатолій Олійник разом з виконувачем обов’язків начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінниччини Іваном Бойком  вручили контракт Олені Царенко та оглянули приміщення лікарні.

Повернутись Створено: 7 грудня 2018 року, 16:45 Переглядів: 596

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація