Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради вручив контракт новопризначеному керівнику Роздрукувати

У Вінницькому обласному  навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму голова обласної Ради Анатолій Олійник  привітав директору Галину Надоленко з перемогою у конкурсі та вручив контракт терміном на п’ять років. Призначення на посаду відбулось згідно з рішенням 31 позачергової сесії обласної Ради, яка відбулась 26 квітня 2018.

Новопризначеного  керівника привітав й начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин.

Працівники колективу, які були присутні на зустрічі поставили очільнику обласної Ради низку питань, які стосувались розвитку галузі культури. Також керівник закладу Галина Надоленко провела оглядову екскурсію Центром, розповіла про здобутки з часу заснування у 2011 році.

Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму здійснює підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів закладів культури, мистецтва та туризму області.

Навчання проводиться за освітньо-професійними програмами підвищення кваліфікації відповідних категорій слухачів обсягом занять 72 години. Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтво державного зразка.

Сьогодні Центр – це заклад безперервного удосконалення фахової майстерності та підвищення професійної компетентності працівників та керівних кадрів бібліотечних, клубних, музейних закладів та викладачів позашкільних спеціалізованих мистецьких

З 1 січня 2016 року на базі Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму створено методичний кабінет початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Повернутись Створено: 3 травня 2018 року, 14:43 Переглядів: 840

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація