Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради вручив контракт новопризначеному керівнику Роздрукувати

У Вінницькому обласному  навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму голова обласної Ради Анатолій Олійник  привітав директору Галину Надоленко з перемогою у конкурсі та вручив контракт терміном на п’ять років. Призначення на посаду відбулось згідно з рішенням 31 позачергової сесії обласної Ради, яка відбулась 26 квітня 2018.

Новопризначеного  керівника привітав й начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин.

Працівники колективу, які були присутні на зустрічі поставили очільнику обласної Ради низку питань, які стосувались розвитку галузі культури. Також керівник закладу Галина Надоленко провела оглядову екскурсію Центром, розповіла про здобутки з часу заснування у 2011 році.

Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму здійснює підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів закладів культури, мистецтва та туризму області.

Навчання проводиться за освітньо-професійними програмами підвищення кваліфікації відповідних категорій слухачів обсягом занять 72 години. Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтво державного зразка.

Сьогодні Центр – це заклад безперервного удосконалення фахової майстерності та підвищення професійної компетентності працівників та керівних кадрів бібліотечних, клубних, музейних закладів та викладачів позашкільних спеціалізованих мистецьких

З 1 січня 2016 року на базі Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму створено методичний кабінет початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Повернутись Створено: 3 травня 2018 року, 14:43 Переглядів: 751

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація