Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Голова обласної Ради вручив контракт новопризначеному керівнику Роздрукувати

У Вінницькому обласному  навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму голова обласної Ради Анатолій Олійник  привітав директору Галину Надоленко з перемогою у конкурсі та вручив контракт терміном на п’ять років. Призначення на посаду відбулось згідно з рішенням 31 позачергової сесії обласної Ради, яка відбулась 26 квітня 2018.

Новопризначеного  керівника привітав й начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин.

Працівники колективу, які були присутні на зустрічі поставили очільнику обласної Ради низку питань, які стосувались розвитку галузі культури. Також керівник закладу Галина Надоленко провела оглядову екскурсію Центром, розповіла про здобутки з часу заснування у 2011 році.

Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму здійснює підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів закладів культури, мистецтва та туризму області.

Навчання проводиться за освітньо-професійними програмами підвищення кваліфікації відповідних категорій слухачів обсягом занять 72 години. Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтво державного зразка.

Сьогодні Центр – це заклад безперервного удосконалення фахової майстерності та підвищення професійної компетентності працівників та керівних кадрів бібліотечних, клубних, музейних закладів та викладачів позашкільних спеціалізованих мистецьких

З 1 січня 2016 року на базі Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму створено методичний кабінет початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Повернутись Створено: 3 травня 2018 року, 14:43 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація