03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради вручив трудовий договір Володимиру Александренку Роздрукувати

13  березня голова обласної Ради Анатолій Олійник вручив трудовий договір директору комунального закладу «Вінницька обласна  комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Володимиру Александренку. Із Володимиром Володимировичем укладено безстроковий трудовий договір. На події також були присутні заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський.

Основним завданням школи є забезпечення спортивною підготовкою дітей, підлітків і молоді з різних видів спорту та підготовки спортивних резервів для збірних команд області та України. У штаті закладу – 74 тренери з різних видів спорту. Зокрема, це відділення спорту, які входять до фізкультурно-спортивного товариства (карате, дзюдо, боксу, художньої гімнастики).

– Так ми зможемо виконати усі нормативи щодо збереження тренерського і учнівського складу, – сказав Сергій Чернявський. – Школа є своєрідним фільтром для відсіювання «липових тренерів». При прийомі на роботу враховуються досвід тренера і категорія. Контракт підписується із тими, хто має реальні групи вихованців. І з тренерів «Вінницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи» можна буде і спитати за результати виконаної роботи.

Повернутись Створено: 13 березня 2019 року, 17:36
Оновлено: 14 березня 2019 року, 23:04
Переглядів: 238

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація