Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий вручив контракт директорці Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка Роздрукувати

29 лютого голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк ознайомилися з роботою комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка», оглянули реабілітаційне відділення, поспілкувалися з працівниками та пацієнтами.

Директорка закладу Софія Кучерук розповіла про досягнення лікарні, виклики та плани на майбутнє. Вона також зазначила, що заклад активно співпрацює з міжнародними профільними організаціями, українськими та закордонними лікарнями; медичні працівники часто стажуються в інших країнах задля навчання та обміну досвідом, особливо – в галузі реабілітації.

– У роботі нашої команди важливими пріоритетами є безпека та оборона, стійкість, турбота. Діяльність лікарня ім. Ющенка повністю відповідає принципам і стійкості, і турботи, бо робить надзвичайно велику роботу з лікування та реабілітації хворих. І не тільки жителів Вінниччини, а й з інших областей, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Протягом останніх кількох років медзаклад було дооснащено різноманітним сучасним обладнанням. Медики – фахові, вони пройшли навчання за кордоном й успішно практикують тут.

Голова обласної Ради наголосив, що керівниця закладу Софія Кучерук добре справляється з обов’язками.

– Робота організована, всі працюють згуртовано, в колективі – добра атмосфера, гарні відгуки від пацієнтів. І це – головний критерій, – сказав Вячеслав Соколовий. – Тому сьогодні із Софією Кучерук продовжено контракт, визначені наступні цілі, першочергові та стратегічні завдання. Звичайно, обласна Рада буде в цьому допомагати. Ми всі зацікавлені, щоб заклади в області розвивалися. У цьому ми єдині з обласною військовою адміністрацією.

Довідково.

Софія Олегівна Кучерук очолює комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради» з 1 березня 2021 року. За особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я в 2018 році нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України.

Повернутись Створено: 29 лютого 2024 року, 13:44

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація