03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради взяв участь у круглому столі «Мир в Україні понад усе!» Роздрукувати

10 березня у Верховній Раді України голова обласної Ради Анатолій Олійник і депутат облради Лариса Білозір взяли участь у круглому столі на тему: «Мир в Україні понад усе!», який відбувся за підтримки народного депутата Миколи Кучера та за ініціативи International Association for Human Values і Art of living Foundation.

В ході засідання обговорили актуальне й важливе для України питання миру та стабільності, адже під час збройного конфлікту в Україні загинуло 2,6 тисячі військовослужбовців, з них 2,2 тисячі – представники Збройних Сил України. На сьогодні кожна восьма дитина постраждала від конфлікту на Сході. Майже 250 тисяч маленьких громадян – переселенці, а 100 тисяч дітей живуть у зоні зіткнення.

Як припинити агресію Росії та досягти стабільності в нашій країні – обговорювали почесний гість і один із ключових спікерів, тричі номінант на Нобелівську премію миру, Посол Миру Шрі Шрі Раві Шанкар, Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті, парламентарії, урядовці, дипломати, волонтери.та учасники АТО.

Посол Миру Шрі Шрі Раві Шанкар висловив переконання, що ця дискусія може стати одним із кроків до миру в Україні.

– Політики не завжди можуть змінити думки людей. Має бути людина, яка може вмовити озброєних осіб припинити військові дії, – сказав він. – І переконати їх не шляхом насильства, а завдяки діалогу.

Шрі Шрі Раві Шанкар є міжнародним гуманітарним лідером, послом доброї волі. За свою 40-річну миротворчу діяльність він сприяв врегулюванню військових і громадянських конфліктів у таких країнах, як Колумбія, Ірак, Косово, Шрі-Ланка, індійські Джаму і Кашмір, а також в низці інших регіонів. Шрі Шрі Раві Шанкара тричі висували на Нобелівську премію миру.

Повернутись Створено: 13 березня 2017 року, 13:02 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація