5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради взяв участь у телемості з 9-им батальйоном територіальної оборони Вінниччини Роздрукувати

31 липня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко поспілкувався із бійцями 9-го батальйону територіальної оборони Вінниччини, які перебувають у зоні АТО, під час прямого включення з площі Театральної у місті Вінниці. Ініціатива проведення телемосту із бійцями-вінничанами, що захищають державні кордони України і протидіють російським терористам, належить громадським активістам вінницького Майдану.

Спілкування відбулося у пізній вечірній час. Незважаючи на це, на площі зібралося чимало охочих побачитися і поговорити із військовослужбовцями. В переважній більшості серед присутніх були родичі, друзі, знайомі солдатів, небайдужі вінничани, які прийшли підтримати бойовий дух наших вояків, дізнатися про проблеми і потреби вояків.

Голова обласної Ради Сергій Свитко, звертаючись до бійців 9-го батальйону територіальної оборони Вінниччини, зазначив: “Ми пишаємося вами. Ви справжні герої. Сьогодні ви захищаєте Україну, захищаєте незалежність і український народ, майбутнє наших дітей. Хай Господь Бог береже усіх вас, щоб живими і здоровими повернулися ви на рідну Вінниччину. Слава Україні!”.

Повернутись Створено: 1 серпня 2014 року, 12:31 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація