03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яке відбулося 11 жовтня в місті Києві. Захід проведено  під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Під час зібрання  розглянули питання щодо нововведення до проекту Державного бюджету на 2017 рік; формування місцевих бюджетів; системи компенсацій населенню вартості комунальних послуг; змін у сфері соціальної політики, підтримки регіонального розвитку; будівництва доступного житла; децентралізації системи управління дорогами та створення Державного дорожнього фонду; фінансування інфраструктури з надання адміністративних послуг; протидії корупції та зловживанням у земельній сфері.

Більш детально про участь голови обласної Ради Анатолія Олійника у засіданні Ради регіонального розвитку можна буде ознайомитися на офіційному сайті обласної Ради 12 жовтня. 

Повернутись Створено: 11 жовтня 2016 року, 18:09 Переглядів: 743

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація