Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 23 квітня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 8 сесії. Сесія відбудеться у п’ятницю, 23 квітня 2021 року, початок - о 10:00. Депутати розглянуть 31 питання порядку денного. Зокрема, на розгляд сесії буде представлено низку кадрових, майнових та організаційних питань. Депутати ознайомлять ....

  • «Створюємо ліси разом»: керівники області долучилися до створення лісів майбутнього

    На території Вінницької області державними лісогосподарськими та лісомисливськими підприємствами проводиться Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». 10 квітня до створення лісів майбутнього долучилися голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступники та голова обласної державної адмін ....

  • В обласній дитячій лікарні розгорнуть стаціонарні паліативні ліжка

    Під час 7 чергової сесії Вінницька обласна Рада внесла зміни до статуту обласної дитячої клінічної лікарні. Зміни були внесені в частині мети та предмету діяльності лікарні. Оновлений Статут розширює повноваження медзакладу. Тепер тут зможуть надавати послуги не тільки третинної високоспеціалізованої допомоги, а й вторинної, до якої віднесено п ....

Голова обласної Ради взяв участь в онлайн-семінарі про смарт-самоврядування для сучасних громад Роздрукувати

Сьогодні, 30 березня, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування провела онлайн-семінар для голів територіальних громад на тему «Смарт-самоврядування: прозора влада, доступні послуги – сучасні громади». Участь у семінарі взяв голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

– Прозорість і доступність – на сьогодні це обов’язкова умова у роботі влади: і виконавчих органів, і органів самоврядування. В умовах децентралізації, коли місцева влада отримала більше повноважень, прозорість її роботи надзвичайно важлива. Адже це один з головних чинників, який формує довіру людей. Відзначу, що Вінницька обласна Рада – в лідерах рейтингу прозорості серед обласних рад, – зазначив Вячеслав Соколовий.

Він нагадав, що 10 березня Міжнародний центр перспективних досліджень оприлюднив результати рейтингу прозорості міст та областей України. У загальноукраїнському рейтингу Вінницька обласна Рада посіла друге місце.
– Час диктує нові умови життя, роботи, а також нові вимоги до роботи влади. Це й е-врядування, і електронний документообіг, і можливість отримувати послуги через інтернет, і впровадження сучасних технологій у діяльності органів місцевого самоврядування. А також створення сучасної моделі управління шляхом впровадження інноваційних технологій. І наше завдання йти в ногу з часом, – додав голова обласної Ради. – Обласна рада підтримала ініціативу Головного управління Нацполіції області у впровадженні на Вінниччині важливого безпекового проєкту «Вежа». Ця система спрямована на безпеку міст і використовує спеціальні модулі відеоаналітики, які працюють на базі штучного інтелекту. Послуги мають бути максимально доступні через Інтернет. Лідером у цьому напрямі безумовно є Вінниця – понад 30 послуг у «прозорих офісах» можна отримати через «Особистий кабінет», не виходячи з дому. Це зручно для людей і за цим майбутнє.

Протягом трьох годин присутні на онлайн-семінарі обговорили цифровізацію громад: перспективи, виклики, практика. Керівник експертної групи директорату регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації Євген Мойсеєнко у своїй презентації розповів про державну підтримку у цифровізації громад через каталог або портал цифрових рішень «Дія. Маркет», «Дія. Цифрова громада», цифровий рейтинг регіонів, форуми регіональної цифровізації, пакет цифровізації громад. Також учасники онлайн зустрічі говорили про платформу електронної демократії, громадський бюджет, цифрову освіту та досвід впровадження практики надання адміністративних послуг (Центрів Дія) через використання е-послуг.

Мер міста Сєрадза Павел Ошєвала та виконавчий директор ICMA Europe (Міжнародна асоціація управління містами/округами) Пітер Аг поділилися досвідом кращих практик впровадження громадських бюджетів міста Сєрадз (Польща) та європейських міст. Провідний спеціаліст відділу прогнозування, залучення інвестицій та розвитку курортної галузі управління агроекономічного розвитку та євроінтеграції Хмільницької міської ради Наталія Мельник ознайомила з досвідом Хмільницької міської територіальної громади. Директор Департаменту адміністративних послуг виконавчого комітету Вінницької міської ради Ірина Копчук поділилася досвідом впровадження практики надання адміністративних послуг на прикладі роботи «Прозорого офісу».

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 30 березня 2021 року, 13:32 Переглядів: 451

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація