Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради зі святом останнього дзвоника привітав ліцеїстів Тульчинської школи-інтернату Роздрукувати

Сьогодні по всій Україні для школярів та випускників пролунали останні дзвоники. Зі шкільним святом учнів, батьків та вчителів Тульчинської спеціаліазованої загальноосвітньої школи-інтернату  І-ІІІ ступенів – ліцею привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник. Також участь у святі взяли голова Тульчинської райдержадміністрації Микола Підболячний, заступник начальника управління - начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Лісогурська.

- Я з особливим хвилюванням сьогодні їхав на свято останнього дзвоника до вашого навчального закладу, - зазначив у вітальному слові Анатолій Олійник. -  Цей заклад є особливим для мене, адже майже три роки мого життя, близько тридцяти років тому, я провів в стінах цього ліцею, був вчителем історії та вихователем.  Сьогодні мені є з чим порівняти ту школу, яка  була тоді і яка є сьогодні. І за ці зміни, насамперед, хотів би подякувати педагогічному колективу, всім меценатам, всім, хто докладає зусилля, частину серця та свої уміння. І хочу сказати, що правильним було рішення щодо перетворення школи-ліцею на ліцей військового спрямування. В житті кожної людини важливим є те, аби людина займалася тим, що любить робити і до чого має хист. Якщо улюблена справа дає фінансову незалежність і моральну винагороду одночасно, тоді – це щастя. Тож, бажаю вам, щоб всі ваші мрії збулися, і щоб під мирним небом в сильній та незалежній державі ви могли себе реалізовувати.

На свято Анатолій Дмитрович вручив школі-ліцею в подарунок комп’ютер.  

У  школі-інтернаті навчається 398 дітей, з них:  двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, 163 дітей із сімей м. Тульчина, 233 учнів ліцейних класів з посиленим вивченням військово-спортивних дисциплін. Свідоцтва про закінчення базової загальної середньої освіти отримають 92 учні 9-х класів, атестати про повну загальну середню освіту – 72 ліцеїсти 11-х класів.

Педагогічний процес забезпечують 62 педпрацівники. З них - вчителів 38, вихователів 24. Серед педагогів, шість учителів-методистів, два старших вихователя. Працюють практичний психолог, соціальний педагог, бібліотекар, юрист, лікар, шість медичних сестер, 60 осіб обслуговуючого персоналу.

В школі-інтернаті-ліцеї діє 27 навчальних кабінетів, два комп’ютерних класи, культурно-мистецький центр, танцювальна зала, конференц-зала, клуб, майстерні (токарна, слюсарна, деревообробна), теплиця, два спортивні майданчики, стадіон, тир, ігрові майданчики, створено технічний телерадіоцентр, діти мають можливість працювати в інтернеті,  створено сайт школи, до послуг дітей 47 тисяч книг у бібліотеці.

Діють гуртки хорового співу, духової музики, хореографічний, вокальний, вокально-хореографічний, технічний, зоогурток, вокальний ансамбль «Голоси Поділля», телевідеостудія «Фокус».

При школі функціонує обласний комунальний заклад «Тульчинська дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт». Діти займаються в секціях з футболу, волейболу, тенісу, боротьби, пауерліфтингу, важкої та легкої атлетики.

Випускники ліцейних класів з посиленим вивченням військово-спортивних дисциплін вступають до вищих навчальних закладів Збройних Сил України, а також до цивільних вищих навчальних закладів держави, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу.

З 56 учнів ліцейних класів з поглибленим вивченням військово-спортивних дисциплін, які закінчили навчальний заклад у 2016 році 25 ліцеїстів вступили до вищих навчальних закладів: Харківської академії МВС, Харківського Національного університету МВС, Одеського університету МВС, Одеської військової академії, Одеської юридичної академії, Київської академії МВС, Хмельницького університету прикордонних військ. Частина випускників за контрактом знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції та навчальних полігонах.

 

 

 

Повернутись Створено: 26 травня 2017 року, 17:31 Переглядів: 1474

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація