Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради зі святом останнього дзвоника привітав ліцеїстів Тульчинської школи-інтернату Роздрукувати

Сьогодні по всій Україні для школярів та випускників пролунали останні дзвоники. Зі шкільним святом учнів, батьків та вчителів Тульчинської спеціаліазованої загальноосвітньої школи-інтернату  І-ІІІ ступенів – ліцею привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник. Також участь у святі взяли голова Тульчинської райдержадміністрації Микола Підболячний, заступник начальника управління - начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Лісогурська.

- Я з особливим хвилюванням сьогодні їхав на свято останнього дзвоника до вашого навчального закладу, - зазначив у вітальному слові Анатолій Олійник. -  Цей заклад є особливим для мене, адже майже три роки мого життя, близько тридцяти років тому, я провів в стінах цього ліцею, був вчителем історії та вихователем.  Сьогодні мені є з чим порівняти ту школу, яка  була тоді і яка є сьогодні. І за ці зміни, насамперед, хотів би подякувати педагогічному колективу, всім меценатам, всім, хто докладає зусилля, частину серця та свої уміння. І хочу сказати, що правильним було рішення щодо перетворення школи-ліцею на ліцей військового спрямування. В житті кожної людини важливим є те, аби людина займалася тим, що любить робити і до чого має хист. Якщо улюблена справа дає фінансову незалежність і моральну винагороду одночасно, тоді – це щастя. Тож, бажаю вам, щоб всі ваші мрії збулися, і щоб під мирним небом в сильній та незалежній державі ви могли себе реалізовувати.

На свято Анатолій Дмитрович вручив школі-ліцею в подарунок комп’ютер.  

У  школі-інтернаті навчається 398 дітей, з них:  двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, 163 дітей із сімей м. Тульчина, 233 учнів ліцейних класів з посиленим вивченням військово-спортивних дисциплін. Свідоцтва про закінчення базової загальної середньої освіти отримають 92 учні 9-х класів, атестати про повну загальну середню освіту – 72 ліцеїсти 11-х класів.

Педагогічний процес забезпечують 62 педпрацівники. З них - вчителів 38, вихователів 24. Серед педагогів, шість учителів-методистів, два старших вихователя. Працюють практичний психолог, соціальний педагог, бібліотекар, юрист, лікар, шість медичних сестер, 60 осіб обслуговуючого персоналу.

В школі-інтернаті-ліцеї діє 27 навчальних кабінетів, два комп’ютерних класи, культурно-мистецький центр, танцювальна зала, конференц-зала, клуб, майстерні (токарна, слюсарна, деревообробна), теплиця, два спортивні майданчики, стадіон, тир, ігрові майданчики, створено технічний телерадіоцентр, діти мають можливість працювати в інтернеті,  створено сайт школи, до послуг дітей 47 тисяч книг у бібліотеці.

Діють гуртки хорового співу, духової музики, хореографічний, вокальний, вокально-хореографічний, технічний, зоогурток, вокальний ансамбль «Голоси Поділля», телевідеостудія «Фокус».

При школі функціонує обласний комунальний заклад «Тульчинська дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт». Діти займаються в секціях з футболу, волейболу, тенісу, боротьби, пауерліфтингу, важкої та легкої атлетики.

Випускники ліцейних класів з посиленим вивченням військово-спортивних дисциплін вступають до вищих навчальних закладів Збройних Сил України, а також до цивільних вищих навчальних закладів держави, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу.

З 56 учнів ліцейних класів з поглибленим вивченням військово-спортивних дисциплін, які закінчили навчальний заклад у 2016 році 25 ліцеїстів вступили до вищих навчальних закладів: Харківської академії МВС, Харківського Національного університету МВС, Одеського університету МВС, Одеської військової академії, Одеської юридичної академії, Київської академії МВС, Хмельницького університету прикордонних військ. Частина випускників за контрактом знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції та навчальних полігонах.

 

 

 

Повернутись Створено: 26 травня 2017 року, 17:31 Переглядів: 1365

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація