Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради звернув увагу Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова на найболючішу проблему - безробіття молоді Роздрукувати

6 лютого голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник провели зустріч із Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим, який перебуває із робочою поїздкою у Вінницькій області.

На зустрічі, в якій взяли також участь заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Сергій Чернявський, обговорили питання формування молодіжної політки, розвитку галузі фізичної культури і спорту, зокрема, на Вінниччині.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який є уродженцем нашого краю, вказав на першочергові, на його погляд, проблеми, які необхідно вирішувати. Так, він сказав про необхідність збереження владою області дитячо-юнацьких спортивних шкіл, створення умов для повноцінного розвитку і реалізації молоді. Зокрема, Ігор Жданов підкреслив, що вирішувати ці питання більш продуктивно можна після того, як відбудеться децентралізація влади в Україні і місцевим громадам будуть надані значні повноваження.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова із приїздом на Вінниччину і озвучив одну із найболючіших проблем у галузі молодіжної:

- Надзвичайно важливою є проблема безробіття молоді. Українська молодь після завершення навчання, часто не має можливості працевлаштуватись за спеціальністю. На моє переконання, необхідно у законодавчому напрямі вирішувати це питання. Варто надавати перевагу молодим фахівцям, робити певні преференції для закладів, установ і підприємств, що приймають на роботу тих випускників, які тільки закінчили навчальні заклади і не мають ще досвіду роботи. Цю проблему треба вирішувати, бо вона є гострою і болючою, - сказав Сергій Свитко.

Міністр погодився із актуальністю питання, про яке зазначив очільник обласної Ради, і  підкреслив: “Це дійсно одна із проблем. Деякі законодавчі гарантії з надання першого робочого місця молоді в державі є, але часто вони не виконується. Варто дійсно зацікавлювати роботодавців у цьому, вчити молодь, формувати систему: вуз-виробництво-бізнес”. Одним із наслідків непослідовності політики влади у цьому напрямі є відтік молодих спеціалістів за кордон у пошуках роботи і самореалізації.

Важливою темою, яка обговорювалась на зустрічі, була проблема адаптації та реабілітації молоді, зокрема, учасників бойових дій на сході країни, які повертаються до цивільного життя.

В рамках плану перебування Міністра молоді та спорту України у Вінницькій області передбачено зустріч з представниками молодіжних громадських організацій, депутатами Студентського Парламенту Вінниччини, ознайомлення із діяльністю спортивних об’єктів та установ області і міста Вінниці, зокрема, дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Повернутись Створено: 6 лютого 2015 року, 14:49 Переглядів: 1210

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація