5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради звернув увагу Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова на найболючішу проблему - безробіття молоді Роздрукувати

6 лютого голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник провели зустріч із Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим, який перебуває із робочою поїздкою у Вінницькій області.

На зустрічі, в якій взяли також участь заступник голови облдержадміністрації – директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Івасюк та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Сергій Чернявський, обговорили питання формування молодіжної політки, розвитку галузі фізичної культури і спорту, зокрема, на Вінниччині.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який є уродженцем нашого краю, вказав на першочергові, на його погляд, проблеми, які необхідно вирішувати. Так, він сказав про необхідність збереження владою області дитячо-юнацьких спортивних шкіл, створення умов для повноцінного розвитку і реалізації молоді. Зокрема, Ігор Жданов підкреслив, що вирішувати ці питання більш продуктивно можна після того, як відбудеться децентралізація влади в Україні і місцевим громадам будуть надані значні повноваження.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова із приїздом на Вінниччину і озвучив одну із найболючіших проблем у галузі молодіжної:

- Надзвичайно важливою є проблема безробіття молоді. Українська молодь після завершення навчання, часто не має можливості працевлаштуватись за спеціальністю. На моє переконання, необхідно у законодавчому напрямі вирішувати це питання. Варто надавати перевагу молодим фахівцям, робити певні преференції для закладів, установ і підприємств, що приймають на роботу тих випускників, які тільки закінчили навчальні заклади і не мають ще досвіду роботи. Цю проблему треба вирішувати, бо вона є гострою і болючою, - сказав Сергій Свитко.

Міністр погодився із актуальністю питання, про яке зазначив очільник обласної Ради, і  підкреслив: “Це дійсно одна із проблем. Деякі законодавчі гарантії з надання першого робочого місця молоді в державі є, але часто вони не виконується. Варто дійсно зацікавлювати роботодавців у цьому, вчити молодь, формувати систему: вуз-виробництво-бізнес”. Одним із наслідків непослідовності політики влади у цьому напрямі є відтік молодих спеціалістів за кордон у пошуках роботи і самореалізації.

Важливою темою, яка обговорювалась на зустрічі, була проблема адаптації та реабілітації молоді, зокрема, учасників бойових дій на сході країни, які повертаються до цивільного життя.

В рамках плану перебування Міністра молоді та спорту України у Вінницькій області передбачено зустріч з представниками молодіжних громадських організацій, депутатами Студентського Парламенту Вінниччини, ознайомлення із діяльністю спортивних об’єктів та установ області і міста Вінниці, зокрема, дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Повернутись Створено: 6 лютого 2015 року, 14:49 Переглядів: 1303

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація