03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради звернувся до Посла України в Молдові з проханням сприяти будівництву дороги до Бронницького мосту Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся з листом до Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Молдова Сергія Пирожкова з проханням сприяти у будівництві під’їзних доріг до Бронницького мосту, що знаходиться в селі Бронниця Могилів-Подільського району.

На разі рух автотранспорту через міст неможливий, внаслідок відсутності під’їзних колій з боку республіки Молдова, довжиною 7 км. Роботи з їх будівництва ведуться занадто повільно. Під’їзні дороги до Бронницького мосту з української сторони були побудовані ще в 2001 році. Після завершення будівництва переходів до Бронницького мосту Урядом Республіки Молдова, можна буде забезпечити пропуск вантажного і великогабаритного траспорту через ПП “Бронниця-Унгурь”, а пішоходів і легковий автотранспорт через ПП “Могилів-Подільський-Отач”, що розвантажить роботу останнього пропускного пункту.

Сергій Свитко передав звернення до Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Молдова Сергія Пирожкова під час заходів у Могилеві-Подільському в рамках засідання Ради Єврорегіону “Дністер”.

Повернутись Створено: 21 серпня 2014 року, 19:32 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація