Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій прозвітував перед депутатами за 2016 рік та окреслив пріоритетні завдання на 2017 рік Роздрукувати

Першим питанням порядку денного чергової 21 сесії депутати розглянули звіт голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною Радою повноважень у 2016 році.

У своєму виступі голова ОДА зупинився на реалізації програм економічного та соціального регіонального розвитку Вінницької області. Він окреслив головні пріоритети стратегії розвитку Вінниччини. Для забезпечення безпеки життєдіяльності населення області означив фінансування заходів Комплексної оборонно-правоохоронної програми, зміцнення матеріально-технічної бази військових формувань, роботу обласного центру допомоги учасникам АТО, допомоги сім’ям загиблих в ході проведення АТО, в тому числі надання матеріальної допомоги та виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.

Наступним пріоритетом розвитку області охарактеризовано розвиток місцевого самоврядування, децентралізацію влади та міжбюджетних відносин.  Голова облдержадміністрації Валерій Коровій зупинився на обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, державній підтримці регіонального розвитку, запровадження електронних закупівель PROZORRO, децентралізації повноважень реєстрації речових прав, бізнесу та місця проживання, надання адміністративних послуг ЦНАП, фінансування ремонтних робіт комунальних автомобільних доріг.

Наостанок озвучив напрямки зростання конкурентоспроможності економіки області, реалізації промислової політики, розвитку агропромислового комплексу, виробництва продукції рослинництва, залучення інвестицій та розвиток міжнародних відносин, соціальної сфери, освітньої галузі, охорони здоров’я, культури та релігії тощо.

Крім звіту за 2016 рік голова облдержадміністрації окреслив пріоритетні завдання на 2017 рік.

Участь в обговоренні звіту голови облдержадміністрації взяли депутати обласної Ради Вадим Стадник, Владислав Рой, Григорій Зозуля, Володимир Зарічанський, Геннадій Мазур, Валерій Скрипченко, Юрій Семенюк, Жанна Дмитренко, Олег Коров’ячук, Андрій Вигонюк, Людмила Щербаківська. Депутати підняли питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад, зменшення фінансування особистих селянських та фермерських господарств у 2017 році, ремонту доріг, стану облаштування території навколо музею М.Леонтовича в Марківці Теплицького району та утворення робочої групи з перевірки використання бюджетних коштів, залучення інвестицій, проведення конкурсу на заміщення посад голів райдержадміністрацій та специфіку проведення спецперевірок, ситуації з ремонтом доріг в Крижопільському районі, стану проведення робіт у Зведенівській школі Шаргородського району тощо.

Наостанок перед присутніми виступив народний депутат України Олександр Домбровський, який вручив голові обласної Ради Анатолію Олійнику Почесну Грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом».

Після завершення обговорення звіту голови облдержадміністрації Валерія Коровія щодо здійснення облдержадміністрацією делегованих їй обласною Радою повноважень у 2016 році та пріоритетні завдання на 2017 рік депутати загальною кількістю 56 голосів затвердили звіт.

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 12:52 Переглядів: 1372

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація