26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова ОДА про Жмеринщину: «Сільські ради чекають, що проблеми має вирішувати хтось інший» Роздрукувати

Про соціально-економічні здобутки Жмеринського району 8 жовтня доповів голова районної державної адміністрації Юрій Твердохліб. Разом із головою та заступниками облдержадміністрації звіт приймав перший заступник голови облради І.Кревський.

Нарікання з боку керівників профільних департаментів ОДА виникли з багатьох показників розвитку району. Зокрема, начальник департаменту культури Марія Скрипник порадила послідовніше проводити ремонт закладів культури: найперше – дах, а вже потім внутрішні роботи. А також зазначила про необхідність вирішення проблеми із визначною пам’яткою культури – музеєм імені П.І.Чайковського.

– Моє прохання: додаткові субвенції використати саме на реконструкцію цієї пам’ятки, – сказала Марія Скрипник, – це важливий туристичний об’єкт, а стан у нього – незадовільний.

Іван Мовчан суму у розмірі 250 тис. грн., яку спромоглися витрати у районі на реконструкцію закладів культури, назвав мізерною і незадовільною. Так само зауваження обласного керівництва викликала галузь охорони здоров’я. Адже за словами директора департаменту охорони здоров’я та курортів Лідії Діденко, район займає останнє місце в області за темпами ремонту фельдшерсько-акушерських пунктів. Річний план з приведення до задовільного стану цих форм медичних закладів виконано тільки на 40 відсотків. Дещо кращі справи із ремонтом лікарських амбулаторій. Іван Мовчан проблему вбачає у небажанні місцевої влади опікуватися цим питанням:

– Мобілізація ресурсів для покращення стану лікарських установ належить до безпосередньої компетенції сільських рад, а вони з незрозумілих причин чекають, що проблеми має вирішувати хтось інший, – сказав І.Мовчан.

Зауваження торкнулися і рівня заробітної плати, заходів із переведення освітніх закладів на джерела альтернативного опалення, а також необхідності створення більшої кількості пунктів прийому молока та прискоренні строків збору врожаю. Критику згладили похвалою на адресу реформування освітньої галузі, зокрема, створенню навчально-виховних комплексів, які вже цього року дали змогу  зекономити 80 тисяч гривень бюджетних коштів.

Про господарство міста Жмеринка доповів міський голова Едуард Крайнік. У місті активно ремонтують старі адміністративні та житлові будівлі. Забезпечують благоустрій міста, проводячи ремонт головних вулиць. Зауваження торкнулися санітарної очистки, особливо міського сміттєзвалища. Воно, за словами начальника обласної санітарно-епідеміологічної служби Валентини Зайцевої, має бути взірцем. В Жмеринці в незадовільному стані знаходяться навіть під’їзні шляхи до нього. За відсутність помітних дій у напрямку покращення планують ввести систему штрафів.

Недоліки виявили і на освітянський ниві міста. Це стосується господарського стану шкіл, дитячих садочків, недостатньої кількості навчально-виховних комплексів. Однією із найдавніших проблем залишається черга у дитячі садки, адже усі дошкільні заклади міста – перевантажені. Виявили також чималу кількість інших, дрібніших питань, які попри свою незначущість, – не вирішуються. Тому голова ОДА зазначив, що протягом наступних місяців обов’язково особисто приїде у місто, щоб переконатися, що робота із виконання його доручень дійсно проводиться.

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 17:58 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація