Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Голова постійної комісії розповіла, як використовують депутатський фонд Роздрукувати

Більшість вінничан звертаються до різних інстанцій щодо вирішення питань, які потребують коштів на лікування, оперативні втручання та реабілітацію після них, а також коштів на вирішення соціально-побутових проблем. За словами голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили  Станіславенко,  її громадська приймальня працює щосереди. Депутатка розповіла, з якими проблемами до неї найчастіше приходять мешканці міста та області.

- Сьогодні часто приходять мами маленьких дітей, які хворіють на онкологію, - розповіла Людмила Станіславенко. – Пенсіонерам часто не вистачає коштів на ліки та оплату комунальних послуг. Завдяки збільшенню депутатського фонду кількість людей, яким я можу допомогти, зросла. Звичайно, до мене на прийом люди приходять не лише за матеріальною допомогою. За рік моєї депутатської діяльності звертались батьки, які виховують дітей з аутизмом з проханням посприяти у створенні реабілітаційного центру. Серед звернень було прохання вирішити ситуацію, яка склалась навколо роботи керівника  обласної ДЮСШ зі складно-координаційних видів спорту.

Депутат обласної Ради наголосила, що усі звернення, які надійшли від громадян, були розглянуті.

- Кожна скарга щодо роботи керівників, чи невідповідність чинному законодавству, була вивчена та опрацьована, - зазначила Людмила Станіславенко. – Говорячи про школу акробатики, робота керівництва та закладу в цілому вивчалась впродовж тривалого часу. Громада підтримала мене на виборах та делегувала повноваження представляти її на рівні області, тому питання, з якими до мене звертаються мешканці міста та області, ретельно опрацьовуються.

Голова постійної комісії розповіла, що наразі вона працює над питанням проведення у місті чемпіонату України з художньої гімнастики за програмою майстрів спорту та кандидатів.

- Нещодавно до мене звернулась голова Вінницького організаційного комітету чемпіонату України з художньої гімнастики Наталія Токар, - повідомила депутатка. – З 25 по 28 листопада у приміщенні спортивного комплексу державної поліції проходитиме чемпіонат України з цього виду спорту. Батьки та голова оргкомітету попросили посприяти у проведенні в місті подібного заходу. Насправді - це дуже важливо для міста та області, адже змагання такого рівня мають право та можливість проводити не всі.

Людмила Станіславенко розповіла, що попереду багато планів та роботи і нагадала, що вінничани можуть звертатись до неї за допомогою кожної середи з 15.00 до 17.00 за адресою: м.Вінниця, вул.Князів Коріатовичів (колишня Свердлова), 189. 

Повернутись Створено: 7 листопада 2016 року, 14:08 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація