Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова постійної комісії розповіла, як використовують депутатський фонд Роздрукувати

Більшість вінничан звертаються до різних інстанцій щодо вирішення питань, які потребують коштів на лікування, оперативні втручання та реабілітацію після них, а також коштів на вирішення соціально-побутових проблем. За словами голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили  Станіславенко,  її громадська приймальня працює щосереди. Депутатка розповіла, з якими проблемами до неї найчастіше приходять мешканці міста та області.

- Сьогодні часто приходять мами маленьких дітей, які хворіють на онкологію, - розповіла Людмила Станіславенко. – Пенсіонерам часто не вистачає коштів на ліки та оплату комунальних послуг. Завдяки збільшенню депутатського фонду кількість людей, яким я можу допомогти, зросла. Звичайно, до мене на прийом люди приходять не лише за матеріальною допомогою. За рік моєї депутатської діяльності звертались батьки, які виховують дітей з аутизмом з проханням посприяти у створенні реабілітаційного центру. Серед звернень було прохання вирішити ситуацію, яка склалась навколо роботи керівника  обласної ДЮСШ зі складно-координаційних видів спорту.

Депутат обласної Ради наголосила, що усі звернення, які надійшли від громадян, були розглянуті.

- Кожна скарга щодо роботи керівників, чи невідповідність чинному законодавству, була вивчена та опрацьована, - зазначила Людмила Станіславенко. – Говорячи про школу акробатики, робота керівництва та закладу в цілому вивчалась впродовж тривалого часу. Громада підтримала мене на виборах та делегувала повноваження представляти її на рівні області, тому питання, з якими до мене звертаються мешканці міста та області, ретельно опрацьовуються.

Голова постійної комісії розповіла, що наразі вона працює над питанням проведення у місті чемпіонату України з художньої гімнастики за програмою майстрів спорту та кандидатів.

- Нещодавно до мене звернулась голова Вінницького організаційного комітету чемпіонату України з художньої гімнастики Наталія Токар, - повідомила депутатка. – З 25 по 28 листопада у приміщенні спортивного комплексу державної поліції проходитиме чемпіонат України з цього виду спорту. Батьки та голова оргкомітету попросили посприяти у проведенні в місті подібного заходу. Насправді - це дуже важливо для міста та області, адже змагання такого рівня мають право та можливість проводити не всі.

Людмила Станіславенко розповіла, що попереду багато планів та роботи і нагадала, що вінничани можуть звертатись до неї за допомогою кожної середи з 15.00 до 17.00 за адресою: м.Вінниця, вул.Князів Коріатовичів (колишня Свердлова), 189. 

Повернутись Створено: 7 листопада 2016 року, 14:08 Переглядів: 806

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація