26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова постійної комісії розповіла, як використовують депутатський фонд Роздрукувати

Більшість вінничан звертаються до різних інстанцій щодо вирішення питань, які потребують коштів на лікування, оперативні втручання та реабілітацію після них, а також коштів на вирішення соціально-побутових проблем. За словами голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили  Станіславенко,  її громадська приймальня працює щосереди. Депутатка розповіла, з якими проблемами до неї найчастіше приходять мешканці міста та області.

- Сьогодні часто приходять мами маленьких дітей, які хворіють на онкологію, - розповіла Людмила Станіславенко. – Пенсіонерам часто не вистачає коштів на ліки та оплату комунальних послуг. Завдяки збільшенню депутатського фонду кількість людей, яким я можу допомогти, зросла. Звичайно, до мене на прийом люди приходять не лише за матеріальною допомогою. За рік моєї депутатської діяльності звертались батьки, які виховують дітей з аутизмом з проханням посприяти у створенні реабілітаційного центру. Серед звернень було прохання вирішити ситуацію, яка склалась навколо роботи керівника  обласної ДЮСШ зі складно-координаційних видів спорту.

Депутат обласної Ради наголосила, що усі звернення, які надійшли від громадян, були розглянуті.

- Кожна скарга щодо роботи керівників, чи невідповідність чинному законодавству, була вивчена та опрацьована, - зазначила Людмила Станіславенко. – Говорячи про школу акробатики, робота керівництва та закладу в цілому вивчалась впродовж тривалого часу. Громада підтримала мене на виборах та делегувала повноваження представляти її на рівні області, тому питання, з якими до мене звертаються мешканці міста та області, ретельно опрацьовуються.

Голова постійної комісії розповіла, що наразі вона працює над питанням проведення у місті чемпіонату України з художньої гімнастики за програмою майстрів спорту та кандидатів.

- Нещодавно до мене звернулась голова Вінницького організаційного комітету чемпіонату України з художньої гімнастики Наталія Токар, - повідомила депутатка. – З 25 по 28 листопада у приміщенні спортивного комплексу державної поліції проходитиме чемпіонат України з цього виду спорту. Батьки та голова оргкомітету попросили посприяти у проведенні в місті подібного заходу. Насправді - це дуже важливо для міста та області, адже змагання такого рівня мають право та можливість проводити не всі.

Людмила Станіславенко розповіла, що попереду багато планів та роботи і нагадала, що вінничани можуть звертатись до неї за допомогою кожної середи з 15.00 до 17.00 за адресою: м.Вінниця, вул.Князів Коріатовичів (колишня Свердлова), 189. 

Повернутись Створено: 7 листопада 2016 року, 14:08 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація