Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова постійної комісії розповіла, як використовують депутатський фонд Роздрукувати

Більшість вінничан звертаються до різних інстанцій щодо вирішення питань, які потребують коштів на лікування, оперативні втручання та реабілітацію після них, а також коштів на вирішення соціально-побутових проблем. За словами голови постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмили  Станіславенко,  її громадська приймальня працює щосереди. Депутатка розповіла, з якими проблемами до неї найчастіше приходять мешканці міста та області.

- Сьогодні часто приходять мами маленьких дітей, які хворіють на онкологію, - розповіла Людмила Станіславенко. – Пенсіонерам часто не вистачає коштів на ліки та оплату комунальних послуг. Завдяки збільшенню депутатського фонду кількість людей, яким я можу допомогти, зросла. Звичайно, до мене на прийом люди приходять не лише за матеріальною допомогою. За рік моєї депутатської діяльності звертались батьки, які виховують дітей з аутизмом з проханням посприяти у створенні реабілітаційного центру. Серед звернень було прохання вирішити ситуацію, яка склалась навколо роботи керівника  обласної ДЮСШ зі складно-координаційних видів спорту.

Депутат обласної Ради наголосила, що усі звернення, які надійшли від громадян, були розглянуті.

- Кожна скарга щодо роботи керівників, чи невідповідність чинному законодавству, була вивчена та опрацьована, - зазначила Людмила Станіславенко. – Говорячи про школу акробатики, робота керівництва та закладу в цілому вивчалась впродовж тривалого часу. Громада підтримала мене на виборах та делегувала повноваження представляти її на рівні області, тому питання, з якими до мене звертаються мешканці міста та області, ретельно опрацьовуються.

Голова постійної комісії розповіла, що наразі вона працює над питанням проведення у місті чемпіонату України з художньої гімнастики за програмою майстрів спорту та кандидатів.

- Нещодавно до мене звернулась голова Вінницького організаційного комітету чемпіонату України з художньої гімнастики Наталія Токар, - повідомила депутатка. – З 25 по 28 листопада у приміщенні спортивного комплексу державної поліції проходитиме чемпіонат України з цього виду спорту. Батьки та голова оргкомітету попросили посприяти у проведенні в місті подібного заходу. Насправді - це дуже важливо для міста та області, адже змагання такого рівня мають право та можливість проводити не всі.

Людмила Станіславенко розповіла, що попереду багато планів та роботи і нагадала, що вінничани можуть звертатись до неї за допомогою кожної середи з 15.00 до 17.00 за адресою: м.Вінниця, вул.Князів Коріатовичів (колишня Свердлова), 189. 

Повернутись Створено: 7 листопада 2016 року, 14:08 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація