5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова району Сорока Республіки Молдова висловив подяку Наталії Солейко Роздрукувати

Голова району Сорока Республіки Молдова Віктор Сеу висловив подяку заступнику голови Вінницької обласної Ради Наталії Солейко за участь у заходах районної влади Сорок, які були присвячені Дню Незалежності Республіки Молдова.

- “Жителі району Сорока глибоко вражені висновками і пропозиціями, висловленими у вашому виступі на урочистому зібранні. Ми переконані, співпраця між районом Сорока і Вінницькою областю буде сприяти поглибленню дружніх відносин між народами Молдови і України, дозволить місцевій владі нашого району вивчити досвід вашого району для прискорення процесів асоціації з Європейським Союзом. Варто відмітити, що Єврорегіон “Дністер”, який заснований нами, є ефективним засобом для запровадження європейського досвіду розвитку наших держав.

Просимо Вас передати вдячність і визнання сорочан Вашому Народу за підтримку, яку Україна надає нашій молодій державі”, - зазначено в листі. 

Повернутись Створено: 9 вересня 2014 року, 17:21 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація