23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій привітав жителів Вінниччини з 85-ю річницею утворення області Роздрукувати

Шановні друзі!

Прийміть щирі вітання з нагоди 85-ї річниці утворення Вінницької області.

Вінниччина витримала чимало випробувань, але вистояла у вирі змін і лихоліть. І на сьогодні це потужний індустріально-аграрний регіон, житниця нашої держави.

Землі Поділля є глибоко самобутніми та разом з цим містять в собі кращі риси культур народів і країн, які мали вплив на Вінниччину впродовж тривалого часу.

Найбільшою гордістю та окрасою регіону є мешканці Вінниччини, які, не втративши власної автентичності та залишаючись вірними собі та своїй історії, піклуються про розвиток і стабільність рідного краю. Водночас Вінницька область живе єдиним економічним, політичним і культурним життям з усією Україною.

У цей знаменний день бажаю всім вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди, миру. Будьте мужніми та сильними, такими, як наші пращури, що змогли відстояти й розбудувати для нас мальовничий та життєдайний український край - Вінниччину!

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

Повернутись Створено: 28 лютого 2017 року, 10:26 Переглядів: 629

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація