Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова Війтівської ветеранської організації відсвяткував 91-й день народження Роздрукувати

Свій 91-й день народження відзначив  Іван Ісакович Каратнюк, мешканець села Війтівка Бершадського району, голова місцевої ветеранської організації, учасник бойових дій Другої Світової війни.  Крім родичів та близьких у цей важливий для іменинника день привітали  депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, голова Бершадської районної ради  ветеранів Володимир Крамар та члени ради ветеранів с. Війтівка.

- Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами, - наголосив Володимир Анатолійович. - Я пишаюся тим, що в нашому селі живуть такі люди, як Ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за героїзм. Бажаю міцного здоров’я, сили, наснаги та ще багато років прожити поруч з дорогими та близькими людьми.

З нагоди свята Володимир Зарічанський вручив ювіляру квіти та подарунок.

Життєвий шлях Івана Каратнюка довжиною в 91 рік був нелегкий. Народився у селі Війтівка в 1926 році. Коли розпочалася війна, йому було 15 і він не підлягав мобілізації. Залишився на окупованій території. 14 березня 1944 року село було звільнене, а Івана забрали на фронт. Під час війни був двічі важко пораненим. На щастя, рани не стали для нього смертельними. Брав участь у боях за Віслу в складі 4-го Українського фронту, пройшов усі Карпати.

Після закінчення війни Іван Ісакович проходив службу в Чорткові, потім - в Ужгороді. Прослужив у батальйоні зв’язку до 1950 року. Після демобілізації, повернувшись до рідного села, пішов працювати до колгоспу. Активно розбудовував рідне село у післявоєнні роки.  З дружиною народили й виховали 4 дітей.

Про відвагу, бойовий і трудовий шлях Івана Каратнюка свідчать численні нагороди. Зокрема, два ордени  та 15 медалей.

У вересні 1995 року був обраний головою Війтівської ветеранської організації. На цій посаді працює і по цей час.

Іменинник охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час Другої Світової війни, поділився спогадами про прожиті роки, які були щедрими і на щасливі, й тривожні миті, подякував за увагу та вітання. Гості, в свою чергу, зичили Івану Ісаковичу відзначати у широкому колі рідних і друзів ще й своє 100-річчя.

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 16:04
Оновлено: 11 вересня 2017 року, 11:30
Переглядів: 1014

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація