Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова Війтівської ветеранської організації відсвяткував 91-й день народження Роздрукувати

Свій 91-й день народження відзначив  Іван Ісакович Каратнюк, мешканець села Війтівка Бершадського району, голова місцевої ветеранської організації, учасник бойових дій Другої Світової війни.  Крім родичів та близьких у цей важливий для іменинника день привітали  депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, голова Бершадської районної ради  ветеранів Володимир Крамар та члени ради ветеранів с. Війтівка.

- Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами, - наголосив Володимир Анатолійович. - Я пишаюся тим, що в нашому селі живуть такі люди, як Ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за героїзм. Бажаю міцного здоров’я, сили, наснаги та ще багато років прожити поруч з дорогими та близькими людьми.

З нагоди свята Володимир Зарічанський вручив ювіляру квіти та подарунок.

Життєвий шлях Івана Каратнюка довжиною в 91 рік був нелегкий. Народився у селі Війтівка в 1926 році. Коли розпочалася війна, йому було 15 і він не підлягав мобілізації. Залишився на окупованій території. 14 березня 1944 року село було звільнене, а Івана забрали на фронт. Під час війни був двічі важко пораненим. На щастя, рани не стали для нього смертельними. Брав участь у боях за Віслу в складі 4-го Українського фронту, пройшов усі Карпати.

Після закінчення війни Іван Ісакович проходив службу в Чорткові, потім - в Ужгороді. Прослужив у батальйоні зв’язку до 1950 року. Після демобілізації, повернувшись до рідного села, пішов працювати до колгоспу. Активно розбудовував рідне село у післявоєнні роки.  З дружиною народили й виховали 4 дітей.

Про відвагу, бойовий і трудовий шлях Івана Каратнюка свідчать численні нагороди. Зокрема, два ордени  та 15 медалей.

У вересні 1995 року був обраний головою Війтівської ветеранської організації. На цій посаді працює і по цей час.

Іменинник охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час Другої Світової війни, поділився спогадами про прожиті роки, які були щедрими і на щасливі, й тривожні миті, подякував за увагу та вітання. Гості, в свою чергу, зичили Івану Ісаковичу відзначати у широкому колі рідних і друзів ще й своє 100-річчя.

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 16:04
Оновлено: 11 вересня 2017 року, 11:30
Переглядів: 1117

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація