Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Голова Війтівської ветеранської організації відсвяткував 91-й день народження Роздрукувати

Свій 91-й день народження відзначив  Іван Ісакович Каратнюк, мешканець села Війтівка Бершадського району, голова місцевої ветеранської організації, учасник бойових дій Другої Світової війни.  Крім родичів та близьких у цей важливий для іменинника день привітали  депутат обласної Ради Володимир Зарічанський, голова Бершадської районної ради  ветеранів Володимир Крамар та члени ради ветеранів с. Війтівка.

- Для мене честь стояти сьогодні поруч з Вами, - наголосив Володимир Анатолійович. - Я пишаюся тим, що в нашому селі живуть такі люди, як Ви – герої, які відстояли рідну землю від фашистської навали. Низько вклоняюсь та висловлюю Вам сердечну вдячність за героїзм. Бажаю міцного здоров’я, сили, наснаги та ще багато років прожити поруч з дорогими та близькими людьми.

З нагоди свята Володимир Зарічанський вручив ювіляру квіти та подарунок.

Життєвий шлях Івана Каратнюка довжиною в 91 рік був нелегкий. Народився у селі Війтівка в 1926 році. Коли розпочалася війна, йому було 15 і він не підлягав мобілізації. Залишився на окупованій території. 14 березня 1944 року село було звільнене, а Івана забрали на фронт. Під час війни був двічі важко пораненим. На щастя, рани не стали для нього смертельними. Брав участь у боях за Віслу в складі 4-го Українського фронту, пройшов усі Карпати.

Після закінчення війни Іван Ісакович проходив службу в Чорткові, потім - в Ужгороді. Прослужив у батальйоні зв’язку до 1950 року. Після демобілізації, повернувшись до рідного села, пішов працювати до колгоспу. Активно розбудовував рідне село у післявоєнні роки.  З дружиною народили й виховали 4 дітей.

Про відвагу, бойовий і трудовий шлях Івана Каратнюка свідчать численні нагороди. Зокрема, два ордени  та 15 медалей.

У вересні 1995 року був обраний головою Війтівської ветеранської організації. На цій посаді працює і по цей час.

Іменинник охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час Другої Світової війни, поділився спогадами про прожиті роки, які були щедрими і на щасливі, й тривожні миті, подякував за увагу та вітання. Гості, в свою чергу, зичили Івану Ісаковичу відзначати у широкому колі рідних і друзів ще й своє 100-річчя.

Повернутись Створено: 11 вересня 2017 року, 16:04
Оновлено: 11 вересня 2017 року, 11:30
Переглядів: 1050

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація