Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Голова Вінницької обласної Ради, голова обласної військової адміністрації та Вінницький міський голова провели спільний брифінг Роздрукувати

9 березня голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова обласної військової адміністрації Сергій Борзов і Вінницький міський голова Сергій Моргунов провели брифінг щодо ситуації на Вінниччині в умовах війни.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий повідомив, що Вінниччина продовжує приймати вимушених переселенців з інших міст України.

– У громадах області станом на сьогодні зафіксовано майже 37 тисяч переселенців і біженців. Найбільше – у Тульчині, Могилів-Подільському, Вінницькому районі й Оратові. У Погребищі чисельність переселенців стабілізувалась, – сказав Вячеслав Соколовий. – Вони забезпечені всім необхідним, хоча є певна потреба в матрацах і ковдрах.

За словами голови обласної Ради, упродовж минулої доби до України з європейських країн повернулись 12 тисяч чоловіків.

– Серед них в територіальну оборону записались і наші вінничани, які свого часу проходили службу у Французькому легіоні, – додав Вячеслав Соколовий. 

Яка ситуація у Вінниці та області.

– Ситуація на Вінниччині спокійна, активні бойові дії не ведуться.

– Вінниця продовжує укріплюватись і надавати допомогу іншим містам.

– Вінниччина також продовжує нарощувати гуманітарні позиції.  Сьогодні в обласний центр прийшла фура із Закарпаття – 25 тонн гуманітарного вантажу, який сформували за допомогою фонду Віктора й Олени Пінчук та українців з Румунії та Угорщини. 

– З наших волонтерських пунктів підправили гуманітарну допомогу до Лисичанська, Броварів, Києва та Макарова. Загалом з Вінниці було відправлено вже 24 тонни гуманітарного вантажу.

– У Вінниці зареєструвались 312 переселенців, які планують залишитись у місті, з них 94 дитини. Наразі найбільше переселенців з Харкова, Сум, Запоріжжя та Києва. 

– В обласному центрі цілодобово працюють аварійні бригади, а мешканців попереджають про аварійні відключення та їхні причини. 

– Працюють також усі муніципальні підприємства.

– «Подільській громаді» з початку війни перерахували 22 млн 703 тис. грн.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 9 березня 2022 року, 20:20

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація