Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко прозвітував за рік діяльності на посаді очільника самоврядців області Роздрукувати

На пленарному засіданні чергової 34-ї сесії обласної Ради 6 скликання голова обласної Ради Сергій Свитко прозвітував про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року перед депутатським корпусом вищого органу місцевого самоврядування області.

Очільник обласної Ради у своєму виступі перед депутатами зупинився на головних здобутках за звітний період діяльності, проаналізував ефективність ухвалених обласною Радою рішень, окреслив головні напрями та пріоритети в подальшій роботі на посаді голови обласної Ради.

- Звітний період був надзвичайно складним як для держави, так і для Вінниччини. Ми пройшли рік перших конкретних перемог у народженні сильного громадянського суспільства, здійснили реальні кроки в євроінтеграційних процесах. Наші дні — це час становлення нової незалежної України. Протягом року ми не просто вижили, ми – вистояли спільними зусиллями депутатського корпусу, виконавчої влади та громадськості. Головним досягненням у нашій спільній роботі вважаю те, що після подій Майдану – у найскладніших умовах, коли фактично перестали працювати окремі державні інституції, обласній Раді вдалося консолідувати громадськість та забезпечити життєдіяльність нашого краю, - наголосив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Крім того, очільник обласної Ради прозвітував про заходи, здійснені протягом року з виконання першочергових завдань  із реалізації заходів з територіальної оборони та надання благодійної допомоги бійцям, що знаходяться в зоні АТО; формування та наповнення бюджету області; впровадження енергозберігаючих технологій в закладах освіти, охорони здоров’я, культури і житлово-комунального господарства; вирішення ключових соціальних проблем розвитку територіальних громад; тощо.

- Найбільше я би хотів подякувати громаді Вінницької області, яка визначає та спрямовує нашу діяльність, підтримує усі наші добрі починання. Шановні депутати, сподіваюсь, що усі ми разом: і депутатський корпус обласної Ради, і виконавча влада, і органи місцевого самоврядування Вінниччини, і громадськість, надалі будемо спільно працювати на благо жителів територіальної громади області, вирішувати найважливіші питання соціально-економічного розвитку регіону. І ми не зупинимося на досягнутому. Впевнений, що усі наші рішення, їх підтримка на усіх рівнях, відповідальність перед людьми, які виявили нам довіру, діалог із усіма конструктивним силами – це і є реальна запорука подальшого розвитку Вінниччини. Слава Україні!, - підсумував Сергій Свитко.

Детальніше із звітом голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті обласної Ради за посиланням.

Нагадаємо, що кандидатуру Сергія Свитка на посаду очільника обласної Ради одностайно підтримав вінницький Майдан та національно-патріотичні і демократичні сили нашого краю. 26 лютого 2014 року після перемоги Революції Гідності на 2 засіданні 22 позачергової сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, Сергія Свитка було обрано таємним голосуванням головою Вінницької обласної Ради. 

Повернутись Створено: 20 березня 2015 року, 20:43 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація