Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко прозвітував за рік діяльності на посаді очільника самоврядців області Роздрукувати

На пленарному засіданні чергової 34-ї сесії обласної Ради 6 скликання голова обласної Ради Сергій Свитко прозвітував про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року перед депутатським корпусом вищого органу місцевого самоврядування області.

Очільник обласної Ради у своєму виступі перед депутатами зупинився на головних здобутках за звітний період діяльності, проаналізував ефективність ухвалених обласною Радою рішень, окреслив головні напрями та пріоритети в подальшій роботі на посаді голови обласної Ради.

- Звітний період був надзвичайно складним як для держави, так і для Вінниччини. Ми пройшли рік перших конкретних перемог у народженні сильного громадянського суспільства, здійснили реальні кроки в євроінтеграційних процесах. Наші дні — це час становлення нової незалежної України. Протягом року ми не просто вижили, ми – вистояли спільними зусиллями депутатського корпусу, виконавчої влади та громадськості. Головним досягненням у нашій спільній роботі вважаю те, що після подій Майдану – у найскладніших умовах, коли фактично перестали працювати окремі державні інституції, обласній Раді вдалося консолідувати громадськість та забезпечити життєдіяльність нашого краю, - наголосив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Крім того, очільник обласної Ради прозвітував про заходи, здійснені протягом року з виконання першочергових завдань  із реалізації заходів з територіальної оборони та надання благодійної допомоги бійцям, що знаходяться в зоні АТО; формування та наповнення бюджету області; впровадження енергозберігаючих технологій в закладах освіти, охорони здоров’я, культури і житлово-комунального господарства; вирішення ключових соціальних проблем розвитку територіальних громад; тощо.

- Найбільше я би хотів подякувати громаді Вінницької області, яка визначає та спрямовує нашу діяльність, підтримує усі наші добрі починання. Шановні депутати, сподіваюсь, що усі ми разом: і депутатський корпус обласної Ради, і виконавча влада, і органи місцевого самоврядування Вінниччини, і громадськість, надалі будемо спільно працювати на благо жителів територіальної громади області, вирішувати найважливіші питання соціально-економічного розвитку регіону. І ми не зупинимося на досягнутому. Впевнений, що усі наші рішення, їх підтримка на усіх рівнях, відповідальність перед людьми, які виявили нам довіру, діалог із усіма конструктивним силами – це і є реальна запорука подальшого розвитку Вінниччини. Слава Україні!, - підсумував Сергій Свитко.

Детальніше із звітом голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті обласної Ради за посиланням.

Нагадаємо, що кандидатуру Сергія Свитка на посаду очільника обласної Ради одностайно підтримав вінницький Майдан та національно-патріотичні і демократичні сили нашого краю. 26 лютого 2014 року після перемоги Революції Гідності на 2 засіданні 22 позачергової сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, Сергія Свитка було обрано таємним голосуванням головою Вінницької обласної Ради. 

Повернутись Створено: 20 березня 2015 року, 20:43 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація