Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко прозвітував за рік діяльності на посаді очільника самоврядців області Роздрукувати

На пленарному засіданні чергової 34-ї сесії обласної Ради 6 скликання голова обласної Ради Сергій Свитко прозвітував про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року перед депутатським корпусом вищого органу місцевого самоврядування області.

Очільник обласної Ради у своєму виступі перед депутатами зупинився на головних здобутках за звітний період діяльності, проаналізував ефективність ухвалених обласною Радою рішень, окреслив головні напрями та пріоритети в подальшій роботі на посаді голови обласної Ради.

- Звітний період був надзвичайно складним як для держави, так і для Вінниччини. Ми пройшли рік перших конкретних перемог у народженні сильного громадянського суспільства, здійснили реальні кроки в євроінтеграційних процесах. Наші дні — це час становлення нової незалежної України. Протягом року ми не просто вижили, ми – вистояли спільними зусиллями депутатського корпусу, виконавчої влади та громадськості. Головним досягненням у нашій спільній роботі вважаю те, що після подій Майдану – у найскладніших умовах, коли фактично перестали працювати окремі державні інституції, обласній Раді вдалося консолідувати громадськість та забезпечити життєдіяльність нашого краю, - наголосив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Крім того, очільник обласної Ради прозвітував про заходи, здійснені протягом року з виконання першочергових завдань  із реалізації заходів з територіальної оборони та надання благодійної допомоги бійцям, що знаходяться в зоні АТО; формування та наповнення бюджету області; впровадження енергозберігаючих технологій в закладах освіти, охорони здоров’я, культури і житлово-комунального господарства; вирішення ключових соціальних проблем розвитку територіальних громад; тощо.

- Найбільше я би хотів подякувати громаді Вінницької області, яка визначає та спрямовує нашу діяльність, підтримує усі наші добрі починання. Шановні депутати, сподіваюсь, що усі ми разом: і депутатський корпус обласної Ради, і виконавча влада, і органи місцевого самоврядування Вінниччини, і громадськість, надалі будемо спільно працювати на благо жителів територіальної громади області, вирішувати найважливіші питання соціально-економічного розвитку регіону. І ми не зупинимося на досягнутому. Впевнений, що усі наші рішення, їх підтримка на усіх рівнях, відповідальність перед людьми, які виявили нам довіру, діалог із усіма конструктивним силами – це і є реальна запорука подальшого розвитку Вінниччини. Слава Україні!, - підсумував Сергій Свитко.

Детальніше із звітом голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті обласної Ради за посиланням.

Нагадаємо, що кандидатуру Сергія Свитка на посаду очільника обласної Ради одностайно підтримав вінницький Майдан та національно-патріотичні і демократичні сили нашого краю. 26 лютого 2014 року після перемоги Революції Гідності на 2 засіданні 22 позачергової сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, Сергія Свитка було обрано таємним голосуванням головою Вінницької обласної Ради. 

Повернутись Створено: 20 березня 2015 року, 20:43 Переглядів: 805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація