23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко прозвітував за рік діяльності на посаді очільника самоврядців області Роздрукувати

На пленарному засіданні чергової 34-ї сесії обласної Ради 6 скликання голова обласної Ради Сергій Свитко прозвітував про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року перед депутатським корпусом вищого органу місцевого самоврядування області.

Очільник обласної Ради у своєму виступі перед депутатами зупинився на головних здобутках за звітний період діяльності, проаналізував ефективність ухвалених обласною Радою рішень, окреслив головні напрями та пріоритети в подальшій роботі на посаді голови обласної Ради.

- Звітний період був надзвичайно складним як для держави, так і для Вінниччини. Ми пройшли рік перших конкретних перемог у народженні сильного громадянського суспільства, здійснили реальні кроки в євроінтеграційних процесах. Наші дні — це час становлення нової незалежної України. Протягом року ми не просто вижили, ми – вистояли спільними зусиллями депутатського корпусу, виконавчої влади та громадськості. Головним досягненням у нашій спільній роботі вважаю те, що після подій Майдану – у найскладніших умовах, коли фактично перестали працювати окремі державні інституції, обласній Раді вдалося консолідувати громадськість та забезпечити життєдіяльність нашого краю, - наголосив голова обласної Ради Сергій Свитко.

Крім того, очільник обласної Ради прозвітував про заходи, здійснені протягом року з виконання першочергових завдань  із реалізації заходів з територіальної оборони та надання благодійної допомоги бійцям, що знаходяться в зоні АТО; формування та наповнення бюджету області; впровадження енергозберігаючих технологій в закладах освіти, охорони здоров’я, культури і житлово-комунального господарства; вирішення ключових соціальних проблем розвитку територіальних громад; тощо.

- Найбільше я би хотів подякувати громаді Вінницької області, яка визначає та спрямовує нашу діяльність, підтримує усі наші добрі починання. Шановні депутати, сподіваюсь, що усі ми разом: і депутатський корпус обласної Ради, і виконавча влада, і органи місцевого самоврядування Вінниччини, і громадськість, надалі будемо спільно працювати на благо жителів територіальної громади області, вирішувати найважливіші питання соціально-економічного розвитку регіону. І ми не зупинимося на досягнутому. Впевнений, що усі наші рішення, їх підтримка на усіх рівнях, відповідальність перед людьми, які виявили нам довіру, діалог із усіма конструктивним силами – це і є реальна запорука подальшого розвитку Вінниччини. Слава Україні!, - підсумував Сергій Свитко.

Детальніше із звітом голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка про діяльність з лютого 2014 року по березень 2015 року, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті обласної Ради за посиланням.

Нагадаємо, що кандидатуру Сергія Свитка на посаду очільника обласної Ради одностайно підтримав вінницький Майдан та національно-патріотичні і демократичні сили нашого краю. 26 лютого 2014 року після перемоги Революції Гідності на 2 засіданні 22 позачергової сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання, Сергія Свитка було обрано таємним голосуванням головою Вінницької обласної Ради. 

Повернутись Створено: 20 березня 2015 року, 20:43 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація