5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова Вінницької РДА успіхи району пояснює новим форматом управління Роздрукувати

У суботу, 8 лютого, 25-м за чергою про результати роботи у 2013 році звітував Вінницький район. Голова райдержадміністрації Володимир Анікеєнко детально, по кожній територіальній громаді, доповів, що було зроблено торік та які плани на рік поточний.

Згідно з інформацією голови, на зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я первинного рівня торік було використано 3,7 млн. грн. На них було відремонтовано 8 амбулаторій та 30 ФАПів. На центральну районну лікарню було спрямовано 1,2 млн. грн., ще на 2,7 млн. грн. було закуплено обладнання для медзакладів.

Цьогоріч у планах – відновлення ще 5 амбулаторій та 2 ФАПів, а також продовження поповнення закладів медичним обладнанням та інвентарем. У більш ширшій перспективі – створення закладів нового типу.

9,6 млн. грн. затратив Вінницький район торік на освітню галузь. Головним досягненням у цій сфері став початок будівництва загальноосвітньої школи у селі Сосонка, яке триватиме і цьогоріч. Також продовжиться ремонт закладів, модернізація котелень та харчоблоків.

У культурній ланці увага буде приділена районному Будинку культури, музичній школі, Вороновицькому музею історії авіації тощо. Торік на ремонт 35 закладів культури район залучив 2,5 млн. грн., ще майже на 700 тис. грн. було закуплено обладнання.

Загалом, на згадані галузі та ще на ЖКГ у 2013 році у Вінницькому районі було спрямовано 24,8 млн. грн. З яких: 2,4 млн. грн. – з державного бюджету, 1,6 млн. грн. – з обласного, 3,7 млн. грн. – з районного, 10,3 млн. грн. – з сільських і селищних бюджетів, 6,8 млн. грн. – позабюджетні кошти.

– Минулий рік був одним із непростих. Але, завдяки новому формату управління, ми змогли виконати поставлені завдання соціально-економічного розвитку району, – зазначив В.Анікеєнко.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський зауважив, що за обсягом акумульованих коштів у соціальну сферу у 2013 році Вінницький район показав четвертий результат серед районів-лідерів області.

– Зі звіту голови видно, що Стратегія-2020 тут в дії. Також район в числі передових із залучення грантових коштів на розвиток. Я хотів би, щоб усі ці результати 500 депутатів рад усіх рівнів, які є в районі, донесли до жителів своїх громад. Якщо вам нема що сказати про свою роботу, – покажіть роботу сусіда, районної влади, обласної… – резюмував І.Кревський.

 

Повернутись Створено: 9 лютого 2014 року, 11:51 Переглядів: 1260

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація