5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голови постійних комісій ініціюють проведення позачергової сесії обласної Ради Роздрукувати

Голови постійних комісій з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяна Редько та голова лічильної комісії облради Валерій Скрипченко ініціюють проведення позачергової сесії обласної Ради.

Сьогодні, 2 квітня, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі членів постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. Участь у зібранні взяв заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Члени постійних комісій заслухали директорку Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмилу Грабович щодо визначеного переліку закладів охорони здоров’я першої хвилі для формування мережі спеціалізованих закладів охорони здоров’я  для госпіталізації пацієнтів з  коронавірусною хворобою COVID-1. Наразі їх – 10: Вінницька центральна районна клінічна лікарня, Жмеринська центральна районна лікарня, Калинівська центральна районна лікарня, Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування, Вінницька міська клінічна лікарня №1, Тростянецька центральна районна лікарня, Шаргородська центральна районна лікарня, Хмільницька центральна районна лікарня, Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня та Козятинська центральна районна лікарня.

– Через те, що у двох вінницьких медичних закладах виявили серед персоналу та пацієнтів  хворих на коронавірус, їх закрили на карантин. Раніше повідомлялось, що епідрозслідування по механізму інфікування персоналу пологового будинку №2 м. Вінниці та обласного онкодиспансеру ще триває, обласний лабораторний Центр працює  з контактними особам. На Вінниччині проводиться моніторинг наявності лікарських засобів та засобів індивідуального захисту в медичних закладах області. За оперативними даними лікувальні установи регіону усіх рівнів продовжують отримувати  індивідуальні засоби захисту для медиків, – зазначила Людмила Грабович. – З трьома розподілами медичних масок, пульсоксиметрів, інфузоматів, дихальних апаратів, апаратів ШВЛ, тестів, респіраторів, захисних костюмів та іншого необхідного обладнання ви можете ознайомитись на сайті Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Участь у засіданні постійної комісії взяли також головні лікарі обласних комунальних закладів, які повідомили про загальний стан забезпечення індивідуальних захисних засобів медичних працівників. Також озвучили основні потреби медичних закладів.

– Карантин немає бути перешкодою для життєдіяльності області, вона має працювати та виконувати свої найважливіші функції. Адже, попри вірус, що вирує у світі й Україні зокрема, залишаються соціальні та економічні процеси, які потребують постійної динаміки, – зазначив голова постійної комісії Геннадій Мазур. – Протягом останніх двох місяців ініціював внесення проєкту рішення щодо внесення змін до обласного бюджету, щоб закрити бюджетні питання в системі саме охорони здоров’я. Маємо переглянути зміни та збільшити заробітну плату нашим медичним працівникам.

Участь в обговоренні ситуації, що склалась в області, взяли депутати обласної Ради Леонід Галушко, Сергій Кривешко, Микола Віннічук, Сергій Лановик, Тарас Фурман, Андрій Вигонюк, Валерій Скрипченко.

За результатами розгляду та враховуючи гостру необхідність у спрямуванні фінансових ресурсів на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19, члени постійної комісії звернулись до голови облдержадміністрації про термінове внесення проєкту рішення «Про внесення змін до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 885 «Про обласний бюджет на 2020 рік» на розгляд сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 2 квітня 2020 року, 15:27 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація