03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голови районних рад надали свої пропозиції щодо проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області Роздрукувати

22 червня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулась нарада з окремими головами районних рад та райдержадміністрацій Вінницької області щодо внесення пропозицій і доповнень до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови районних рад: Оратівської – Анатолій Опалюк, Хмільницької – Василь Чмелюк, Ямпільської – Вілен Жереб, Могилів-Подільської – Володимир Сірант, а також Хмільницький міський голова – Василь Грушко, голови райдержадміністрацій: Калинівської - Володимир Гаврилюк, Оратівської – Надія Мельничук, Хмільницької – Євгеній Буткевич, посадовці обласної Ради.

 В ході наради йшлося про врахування пропозицій і доповнень зазначених районних рад і територіальних громад відповідних районів до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області. Зокрема, виступаючі голови районних рад акцентували увагу на тому, що думку мешканців громад необхідно обов’язково враховувати під час ухвалення остаточного рішення. Це необхідно для зменшення соціальної напруги серед жителів територіальних громад.

Крім того, зазначалося, що важливо врахувати економічні передумови, адміністративно-територіальне розташування, наявну інфраструктуру і мережу соціальних закладів у територіальних громадах, які пропонується об’єднати. Наголошено на важливості збереження в процесі об’єднання того, що було збудовано за роки незалежності України у селах. Адже це сьогодні чи не найбіліше хвилює громадян.

Так, керівники зазначених районів надали свої пропозиції керівництву обласної Ради та облдержадміністрації щодо об’єднання територіальних громад. Зокрема, очільники Оратівського, Могилів-Подільського і Ямпільського районів висловили думку, що у цих районах доцільніше створити одну територіальну громаду навколо районного центру. Було підкреслено, що ця пропозиція випливає з позиції жителів територіальних громад.

Слід зазначити, що 24 червня на пленарному засіданні чергової 38 сесії обласної Ради 6 скликання буде розглянуто проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

Повернутись Створено: 23 червня 2015 року, 13:35 Переглядів: 1336

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація