Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

  • Центри розміщення переселенців Вінниччини отримали бойлери

    Представники Міжнародної організації з міграції передали 29 центрам розміщення внутрішньо переміщених осіб і двом громадам – Джуринській сільській та Оратівській селищній – 38 столітрових бойлерів та 5 п'ятдесятилітрових. Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та керівниця офісу організації у Вінниці Тетяна Неприцька вручили во ....

  • Вячеслав Соколовий: «Слава нашим добровольцям – всім, хто об’єднався у народне військо»

    14 березня у Вінниці відбулись заходи до Дня українського добровольця. Участь у них взяли керівництво області та міста, військовослужбовці, представники поліції та громадськості. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих українських воїнів та поклали квіти до скульптурної композиції «Дерево Свободи» на майдані Н ....

Голови районних рад надали свої пропозиції щодо проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області Роздрукувати

22 червня під головуванням очільника обласної Ради Сергія Свитка відбулась нарада з окремими головами районних рад та райдержадміністрацій Вінницької області щодо внесення пропозицій і доповнень до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голови районних рад: Оратівської – Анатолій Опалюк, Хмільницької – Василь Чмелюк, Ямпільської – Вілен Жереб, Могилів-Подільської – Володимир Сірант, а також Хмільницький міський голова – Василь Грушко, голови райдержадміністрацій: Калинівської - Володимир Гаврилюк, Оратівської – Надія Мельничук, Хмільницької – Євгеній Буткевич, посадовці обласної Ради.

 В ході наради йшлося про врахування пропозицій і доповнень зазначених районних рад і територіальних громад відповідних районів до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області. Зокрема, виступаючі голови районних рад акцентували увагу на тому, що думку мешканців громад необхідно обов’язково враховувати під час ухвалення остаточного рішення. Це необхідно для зменшення соціальної напруги серед жителів територіальних громад.

Крім того, зазначалося, що важливо врахувати економічні передумови, адміністративно-територіальне розташування, наявну інфраструктуру і мережу соціальних закладів у територіальних громадах, які пропонується об’єднати. Наголошено на важливості збереження в процесі об’єднання того, що було збудовано за роки незалежності України у селах. Адже це сьогодні чи не найбіліше хвилює громадян.

Так, керівники зазначених районів надали свої пропозиції керівництву обласної Ради та облдержадміністрації щодо об’єднання територіальних громад. Зокрема, очільники Оратівського, Могилів-Подільського і Ямпільського районів висловили думку, що у цих районах доцільніше створити одну територіальну громаду навколо районного центру. Було підкреслено, що ця пропозиція випливає з позиції жителів територіальних громад.

Слід зазначити, що 24 червня на пленарному засіданні чергової 38 сесії обласної Ради 6 скликання буде розглянуто проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

Повернутись Створено: 23 червня 2015 року, 13:35

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація