5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голови районних та обласних рад України обговорили онлайн проблеми територіальної організації влади Роздрукувати

Українська асоціація районних та обласних рад провела сьогодні, 23 квітня, онлайн-обговорення питань реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Вінницьку обласну Раду представили її очільник Анатолій Олійник та заступник Михайло Кременюк.

На обговорення були внесені питання виконання Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, як дорожньої карти децентралізації. Окреслили необхідні кроки для впровадження реформи на субрегіональному та регіональному рівні, а також процесу формування укрупнених адміністративно-територіальних одиниць.

Також йшлося на онлайн-зібранні про рівень комунікації центральних органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування під час впровадження реформи.

Керівники районних та обласних рад висловили спільне занепокоєння нехтуванням інтересів громад та порушенням норм Конституції у питаннях формування нового адміністративно-територіального устрою країни.

Тож, керівниками органів місцевого самоврядування регіонів України спільно напрацьовано пропозиції, рекомендації стосовно своєчасної та якісної реалізації децентралізації в Україні. Всі ініціативи регіонів будуть сформовані у звернення до центральних органів державної влади.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 23 квітня 2020 року, 14:28 Переглядів: 169

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація