23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голови райрад обговорили з мерами муніципалітетів Ліберецького краю особливості самоврядування Роздрукувати

У рамках офіційного візиту вінницької делегації, очолюваної головою обласної Ради Анатолієм Олійником, до Ліберецького краю Чеської республіки відбулась зустріч з мерами муніципалітетів. У зібранні взяли участь мери 8 міст – Чеська Липа, Єрманіце, Вратіславіце над Нісою, Осечної, Длугі Мост, Нового Бору, Проводіна та Железного Броду.

Під час зустрічі голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, голови районних рад та мери міст обмінялись досвідом щодо особливостей роботи органів місцевого самоврядування і муніципалітетів, зокрема, проведення сесійних засідань, які в Чехії транслюються в онлайн-режимі, результати поіменного голосування та необхідність їхнього оприлюднення.

– Перебуваючи тут, вкотре переконались, що сучасна Чехія відрізняється дуже високим рівнем життя, якого вдалося досягти після складної економічної ситуації після розвалу соціалістичного табору. Врятували чеську економіку своєчасні реформи, які, незважаючи на недоліки, змогли дати їй необхідний поштовх, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник під час зустрічі.

Муніципалітети – це повноправні юридичні суб’єкти, держава не має права втручатися в самоврядування, за винятком обумовлених законом випадків. Міста і селища розпоряджаються власними засобами, мають бюджет, відокремлений від державного. Самоврядування в них здійснюється за допомогою муніципального парламенту, який обирається кожні 4 роки місцевим населенням (умовою права голосу є постійне місце проживання в населеному пункті). Представництво цього населеного пункту потім вибирає зі своїх лав виконавчі органи – муніципальну раду і старосту.

Повернутись Створено: 1 лютого 2018 року, 11:21
Оновлено: 1 лютого 2018 року, 11:49
Переглядів: 585

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація