5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голові ветеранської організації села Соболівка Теплицького району Марії Шевченко – 92 роки Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський та художній керівник Соболівського будинку культури Наталія Муравинець завітали привітати з днем народження голову ветеранської організації села Соболівка Теплицького району Марію Шевченко.  Жінці виповнилось 92 роки.

– Маріє Кирилівно, таких, як Ви, не часто зустрінеш на життєвому шляху. У свої 92 роки Ви є справжнім патріотом свого села і рідного краю, взірцем, того, як потрібно любити та вболівати за свою Батьківщину. Здоров’я Вам, наснаги і втілення усіх Ваших задумів, – звернувся Володимир Зарічанський з вітальними словами до іменинниці.

У будинку іменинниці кожен куток прикрашений вишитими рушниками. Талант передався Марії від матері Уляни, яка була надзвичайною рукодільницею. Кожен вишитий рушник, як оберіг, тому що вона вшивала в нього мир, процвітання і благополуччя для родини та рідного краю.

Марією Шевченко було зібрано надзвичайну велику кількість  історичної інформації про Теплицький край, що слугувало створенню і написанню багатьох  книг. Останньою роботою стала співпраця із французькими режисерами для створення історичного документального фільму «Голодомор 1932–33 роки». Ініціатором екранізації історії Голодомору став уродженець с. Соболівки  Віталій Наум’як зі своїм сином Пилипом.

Повернутись Створено: 7 серпня 2017 року, 16:15 Переглядів: 2262

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація