23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голові ветеранської організації села Соболівка Теплицького району Марії Шевченко – 92 роки Роздрукувати

Депутат обласної Ради Володимир Зарічанський та художній керівник Соболівського будинку культури Наталія Муравинець завітали привітати з днем народження голову ветеранської організації села Соболівка Теплицького району Марію Шевченко.  Жінці виповнилось 92 роки.

– Маріє Кирилівно, таких, як Ви, не часто зустрінеш на життєвому шляху. У свої 92 роки Ви є справжнім патріотом свого села і рідного краю, взірцем, того, як потрібно любити та вболівати за свою Батьківщину. Здоров’я Вам, наснаги і втілення усіх Ваших задумів, – звернувся Володимир Зарічанський з вітальними словами до іменинниці.

У будинку іменинниці кожен куток прикрашений вишитими рушниками. Талант передався Марії від матері Уляни, яка була надзвичайною рукодільницею. Кожен вишитий рушник, як оберіг, тому що вона вшивала в нього мир, процвітання і благополуччя для родини та рідного краю.

Марією Шевченко було зібрано надзвичайну велику кількість  історичної інформації про Теплицький край, що слугувало створенню і написанню багатьох  книг. Останньою роботою стала співпраця із французькими режисерами для створення історичного документального фільму «Голодомор 1932–33 роки». Ініціатором екранізації історії Голодомору став уродженець с. Соболівки  Віталій Наум’як зі своїм сином Пилипом.

Повернутись Створено: 7 серпня 2017 року, 16:15 Переглядів: 1838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація