5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Головне управління Держземагенства у Вінницькій області підсумувало результати своєї діяльності Роздрукувати

13 лютого відбулось засідання колегії Головного управління Держземагенства у Вінницькій області. У роботі колегії взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Учасники засідання підсумували роботу землевпорядної служби області за 2013 рік та визначили пріоритетні напрями діяльності на рік поточний.

За підсумками діяльності протягом минулого року, у виступах заступників начальника Головного управління Олександра Королюка та Івана Пашкевича було відмічено належний стан проведення робіт щодо спрямування коштів з місцевих бюджетів до виконавців цих робіт на завершення первинної та проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів; інвентаризації земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності; проведення земельних торгів у формі аукціону.

Пріоритетні завдання на поточний рік озвучив начальник Головного управління Держземагенства у Вінницькій області Олексій Коник. Серед головних – забезпечити позитивну динаміку щодо реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі; переглянути договори оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності, розмір орендної плати яких за 1 гектар становить менше, ніж 3% від нормативної грошової оцінки; забезпечити оформлення права користування існуючими ділянками закладами освіти та охорони здоров’я; активізувати підготовку до продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення із земель державної та комунальної власності; вжити заходів щодо покращення розрахунків за оренду земель водного фонду, орних земель запасу та резервного фонду.

Підсумовуючи засідання, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський закликав присутніх керівників відділів Держземагенства доносити принципові позиції Головного управління до кожного жителя на загальних зборах громадян, проведення яких розпочато у нашій області; звернути увагу на підтримку фермерських господарств та забезпечити для них справедливі умови конкуренції; проводити роз’яснювальну роботу серед громадян щодо основ земельного законодавства шляхом збільшення кількості публікацій у комунальних засобах масової інформації.

– З позиції органів місцевого самоврядування хочу відмітити, що ваша робота має високе соціальне значення, бо вона зводиться до конкретного населеного пункту і конкретної людини. Тому ви маєте виступати головним арбітром у вирішенні людських проблем на місцях, що стосуються земельних спорів і непорозумінь, – резюмував І. Кревський. 

Повернутись Створено: 13 лютого 2014 року, 16:05 Переглядів: 1746

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація