Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Головне управління Держземагенства у Вінницькій області підсумувало результати своєї діяльності Роздрукувати

13 лютого відбулось засідання колегії Головного управління Держземагенства у Вінницькій області. У роботі колегії взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Учасники засідання підсумували роботу землевпорядної служби області за 2013 рік та визначили пріоритетні напрями діяльності на рік поточний.

За підсумками діяльності протягом минулого року, у виступах заступників начальника Головного управління Олександра Королюка та Івана Пашкевича було відмічено належний стан проведення робіт щодо спрямування коштів з місцевих бюджетів до виконавців цих робіт на завершення первинної та проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів; інвентаризації земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності; проведення земельних торгів у формі аукціону.

Пріоритетні завдання на поточний рік озвучив начальник Головного управління Держземагенства у Вінницькій області Олексій Коник. Серед головних – забезпечити позитивну динаміку щодо реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі; переглянути договори оренди земель сільськогосподарського призначення державної власності, розмір орендної плати яких за 1 гектар становить менше, ніж 3% від нормативної грошової оцінки; забезпечити оформлення права користування існуючими ділянками закладами освіти та охорони здоров’я; активізувати підготовку до продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення із земель державної та комунальної власності; вжити заходів щодо покращення розрахунків за оренду земель водного фонду, орних земель запасу та резервного фонду.

Підсумовуючи засідання, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський закликав присутніх керівників відділів Держземагенства доносити принципові позиції Головного управління до кожного жителя на загальних зборах громадян, проведення яких розпочато у нашій області; звернути увагу на підтримку фермерських господарств та забезпечити для них справедливі умови конкуренції; проводити роз’яснювальну роботу серед громадян щодо основ земельного законодавства шляхом збільшення кількості публікацій у комунальних засобах масової інформації.

– З позиції органів місцевого самоврядування хочу відмітити, що ваша робота має високе соціальне значення, бо вона зводиться до конкретного населеного пункту і конкретної людини. Тому ви маєте виступати головним арбітром у вирішенні людських проблем на місцях, що стосуються земельних спорів і непорозумінь, – резюмував І. Кревський. 

Повернутись Створено: 13 лютого 2014 року, 16:05 Переглядів: 1659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація