03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Головні лікарі обговорили із керівництвом обласної Ради проблемні питання галузі охорони здоров’я в області Роздрукувати

17 лютого відбулась зустріч керівництва обласної Ради з головними лікарями – керівниками комунальних закладів області з метою обговорити проблемні питання в галузі охорони здоров’я області і розглянути пропозиції щодо їх вирішення.

Участь у зустрічі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, керівники таких комунальних закладів області: обласної клінічної лікарні ім.М.І.Пирогова, обласної дитячої клінічної лікарні, обласного клінічного онкологічного диспансеру, обласного спеціалізованого територіального медичного об'єднання “Фтизіатрія”, обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру, обласного Центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.  

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко поінформувала присутніх про заявлені у зверненнях головних лікарів проблеми, а голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор зазначив, що на рівні обласної Ради є 7 програм, які стосуються охорони здоров’я, що фінансуються з обласного бюджету на суму 89 млн. 530 тис. грн.

Так, в ході розгляду пропозицій головних лікарів, було виявлено значний обсяг проблем, які потребують негайного реагування з боку обласної влади. Зокрема, є потреба збільшення коштів на дитяче харчування, гемодіаліз, лабораторні обстеження і лікування опортуністичних інфекцій, об’єднання “Фтизіатрія” потребує коштів на лікування хіміорезистентної форми туберкульозу, ендокринологічний диспансер - на реактиви і діагностику, онкологічний диспансер – придбання обладнання для гомеотерапевтичного опромінення та забезпечення громадян хіміотерапевтичними препаратами, так як фінансування на сьогодні є вкрай недостатнім. Крім того, колективу закладу, який лікує онкологічно-хворих необхідно оновити апарати для радіологічного відділення, бо існуючі є застарілими і перебувають на межі зупинки.

- Нашим головним пріоритетом сьогодні, окрім питання обороноздатності української держави, є життя і здоров’я громадян. Наприкінці березня цього року планується засідання чергової сесії обласної Ради, на якій відбудеться перерозподіл бюджетних коштів – це більше 20 млн. грн. Я переконаний, що потрібно скерувати зазначені кошти в першу чергу на збереження життя і здоров’я людей, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради зазначив, що фінансування окремих програм буде аналізуватися з точки зору їх ефективності і пріоритетності, а також переглядатися у напрямі виділення коштів на першочергові потреби громадян в області. За підсумком зустрічі було узгоджено позиції між керівництвом обласної Ради і головними лікарями. Пропозиції щодо змін до бюджету на 2015 рік для галузі охорони здоров’я будуть враховані і розглянуті на черговій сесії обласної Ради. 

Повернутись Створено: 17 лютого 2015 року, 14:52 Переглядів: 950

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація