5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Головні підписанти звернення за відставку голови обласної Ради на теледебати не з’явились (ВІДЕО) Роздрукувати

4 грудня 2014 року голова обласної Ради  Сергій Свитко запросив  на публічні дебати в студію Вінницької обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» головних підписантів звернення за його  відставку з посади голови обласної Ради: Романа Аксельрода, Тетяну Антонець, Віктора Вікалюка, Валерія Коровія. Але, на жаль, вони в студію  не з’явилися з невідомих причин.

Очевидно, в опонентів Сергія Свитка не знайшлося аргументів для публічного обґрунтування  перед громадою області ситуації, яка склалась  на Вінниччині і в обласній Раді, зокрема, і щодо відставки голови обласної Ради.

Тож, щоб уникнути зайвих маніпуляцій та перекручувань подій, що відбуваються сьогодні, голова обласної Ради Сергій Свитко відкрито озвучив  в прямому ефірі об’єктивну інформацію щодо причин конфлікту для усієї громадськості Вінниччини.

Подробиці дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, що 1 грудня цього року голова обласної Ради Сергій Свитко провів прес-конференцію для представників ЗМІ області, на якій повідомив про передумови і причини ініціативи частини депутатського корпусу обласної Ради щодо скликання позачергової сесії з метою відставки голови обласної Ради.   

Повернутись Створено: 5 грудня 2014 року, 16:07 Переглядів: 1016

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація