23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Головні підписанти звернення за відставку голови обласної Ради на теледебати не з’явились (ВІДЕО) Роздрукувати

4 грудня 2014 року голова обласної Ради  Сергій Свитко запросив  на публічні дебати в студію Вінницької обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» головних підписантів звернення за його  відставку з посади голови обласної Ради: Романа Аксельрода, Тетяну Антонець, Віктора Вікалюка, Валерія Коровія. Але, на жаль, вони в студію  не з’явилися з невідомих причин.

Очевидно, в опонентів Сергія Свитка не знайшлося аргументів для публічного обґрунтування  перед громадою області ситуації, яка склалась  на Вінниччині і в обласній Раді, зокрема, і щодо відставки голови обласної Ради.

Тож, щоб уникнути зайвих маніпуляцій та перекручувань подій, що відбуваються сьогодні, голова обласної Ради Сергій Свитко відкрито озвучив  в прямому ефірі об’єктивну інформацію щодо причин конфлікту для усієї громадськості Вінниччини.

Подробиці дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, що 1 грудня цього року голова обласної Ради Сергій Свитко провів прес-конференцію для представників ЗМІ області, на якій повідомив про передумови і причини ініціативи частини депутатського корпусу обласної Ради щодо скликання позачергової сесії з метою відставки голови обласної Ради.   

Повернутись Створено: 5 грудня 2014 року, 16:07 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація