Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Гомельчани ознайомились із діяльністю найбільших виробників області Роздрукувати

9 червня делегація Гомельської області Республіки Білорусь на чолі із головою Гомельської обласної Ради депутатів Олегом Борисенком ознайомилась із діяльністю та виробничими потужностями підприємств – найбільших виробників у області та експортерів товарів. Супроводжував делегацію голова обласної Ради Сергій Свитко.

Участь у поїздці взяли: голова Гомельської обласної Ради депутатів Олег Борисенко, генеральний директор ОАО «Гомельський лікеро-горілчаний завод «Радамир» Галина Кардасєва, генеральний директор ОАО «Мілкавіта» Віктор Гомолко, генеральний директор ОАО «Рогачівський молочно-консервний комбінат» Іван Колупахо.

Зокрема, гості із Білорусі відвідали підприємство «Аграна Фрут Україна», що спеціалізується на переробці  фруктів,  ягід,  і  включає в себе повний цикл робіт: від вирощування и заготовки  сировини  до переробки і випуску готової продукції. Делегація оглянула поля і сади, де вирощується продукція (ягоди і фрукти) підприємства у с. Лука Мелешківська Вінницького району для майбутньої промислової переробки і споживання. Також було оглянуто і саме підприємство, його матеріально-технічну базу та процес промислового переробки та зберігання продукції.

Також делегація ознайомилась із діяльністю, обладнанням та виробничими потужностями Вінницького молочноконсервного комбінату РОШЕН та Вінницької кондитерської фабрики корпорації РОШЕН. Під час спілкування із білоруськими партнерами обговорювалась можливість розширення постачання до Білорусі української продукції зазначених виробників.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував робочу поїздку із представниками Гомельської області Вінниччиною: “Сьогодні керівники Гомельщини і очільники білоруських підприємств відвідали низку наших компаній та підприємств, які є досить успішними і мають авторитет світових брендів. Думаю, що це початок серйозного співробітництва між нашими регіонами. Наша мета полягає у тому, щоб залучити до співпраці не тільки Гомельську, а й три інших області Республіки Білорусь: Мінську, Вітебську, Гродненську, з якими у нас є угоди про співробітництво. Думаю, що це є дуже важливий крок до поглиблення співробітництва між білоруським і українським народом”.

Також керівник обласної Ради повідомив, що запросив керівників Гомельської області відвідати Вінниччину на День Незалежності України і запропонував провести в області Дні Республіки Білорусь. Зазначена пропозиція буде скерована Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Білорусь в Україні Валентину Величку.

Раніше повідомлялося, що делегація Гомельської області Республіки Білорусь здійснила робочі поїздки до Хмільницького і Немирівського районів Вінниччини, де також ознайомилась із підприємствами і лікувально-оздоровчими закладами нашого краю.

Нагадаємо, що 30 жовтня 2014 року Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком до Республіки Білорусь.

Повернутись Створено: 10 червня 2015 року, 11:04 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація