26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Гомельчани ознайомились із діяльністю найбільших виробників області Роздрукувати

9 червня делегація Гомельської області Республіки Білорусь на чолі із головою Гомельської обласної Ради депутатів Олегом Борисенком ознайомилась із діяльністю та виробничими потужностями підприємств – найбільших виробників у області та експортерів товарів. Супроводжував делегацію голова обласної Ради Сергій Свитко.

Участь у поїздці взяли: голова Гомельської обласної Ради депутатів Олег Борисенко, генеральний директор ОАО «Гомельський лікеро-горілчаний завод «Радамир» Галина Кардасєва, генеральний директор ОАО «Мілкавіта» Віктор Гомолко, генеральний директор ОАО «Рогачівський молочно-консервний комбінат» Іван Колупахо.

Зокрема, гості із Білорусі відвідали підприємство «Аграна Фрут Україна», що спеціалізується на переробці  фруктів,  ягід,  і  включає в себе повний цикл робіт: від вирощування и заготовки  сировини  до переробки і випуску готової продукції. Делегація оглянула поля і сади, де вирощується продукція (ягоди і фрукти) підприємства у с. Лука Мелешківська Вінницького району для майбутньої промислової переробки і споживання. Також було оглянуто і саме підприємство, його матеріально-технічну базу та процес промислового переробки та зберігання продукції.

Також делегація ознайомилась із діяльністю, обладнанням та виробничими потужностями Вінницького молочноконсервного комбінату РОШЕН та Вінницької кондитерської фабрики корпорації РОШЕН. Під час спілкування із білоруськими партнерами обговорювалась можливість розширення постачання до Білорусі української продукції зазначених виробників.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував робочу поїздку із представниками Гомельської області Вінниччиною: “Сьогодні керівники Гомельщини і очільники білоруських підприємств відвідали низку наших компаній та підприємств, які є досить успішними і мають авторитет світових брендів. Думаю, що це початок серйозного співробітництва між нашими регіонами. Наша мета полягає у тому, щоб залучити до співпраці не тільки Гомельську, а й три інших області Республіки Білорусь: Мінську, Вітебську, Гродненську, з якими у нас є угоди про співробітництво. Думаю, що це є дуже важливий крок до поглиблення співробітництва між білоруським і українським народом”.

Також керівник обласної Ради повідомив, що запросив керівників Гомельської області відвідати Вінниччину на День Незалежності України і запропонував провести в області Дні Республіки Білорусь. Зазначена пропозиція буде скерована Надзвичайному та Повноважному Послу Республіки Білорусь в Україні Валентину Величку.

Раніше повідомлялося, що делегація Гомельської області Республіки Білорусь здійснила робочі поїздки до Хмільницького і Немирівського районів Вінниччини, де також ознайомилась із підприємствами і лікувально-оздоровчими закладами нашого краю.

Нагадаємо, що 30 жовтня 2014 року Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком до Республіки Білорусь.

Повернутись Створено: 10 червня 2015 року, 11:04 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація