23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Госпіталю інвалідів війни виділено понад 3 мільйони гривень Роздрукувати

9 травня, у день 74-ї річниці завершення Другої світової війни 1939-45 років, до Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, президент ГО «Союз Чорнобиль» Володимир Войтов та голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький. Очільники області та міста привітали ветеранів та вручили подарунки.

- До сьогодні невідомо скільки загинуло українців у тій найстрашнішій Світовій війні, - сказав Анатолій Олійник. -  За підрахунками істориків, від 6 до 9 мільйонів наших батьків, дідів, прадідів віддали своє життя на фронтах, в партизанських загонах, в національно-визвольному підпіллі, концтаборах, померли з голоду, зникли без вісти – і це все наша історія та історія, якої ми не знаємо. Душі тих 6-9 мільйонів наших предків свідчать перед Богом, перед історією про ту ціну, яку заплатив наш український народ за перемогу. Ми завжди пам’ятаємо і низко вклоняємось тим, хто дав нам можливість жити. І надалі  депутатський корпус обласної Ради  разом з розпорядником коштів облдержадміністрацією будуть робити все, щоб підтримувати і розвивати умови для ветеранів, учасники бойових дій і героїв  сьогоднішнього дня – хлопців і дівчата з АТО і ООС, які проходять реабілітацію. Миру усім!

Госпіталю подарували сертифікат, підписаний головою обласної Ради і головою облдержадміністрації на 1,5 млн грн для проведення капітального ремонту терапевтичного відділення №2 та про виділення 1 млн 753 тис грн на придбання офтальмологічної системи.  Від міської ради  Галина Якубович вручила сертифікат на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Після привітань для пацієнтів закладу та медичного персоналу дали концерт студенти Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Леонтовича. По завершення святкової програми, усі охочі скористалися можливістю скуштувати традиційної солдатської каші. 

 

Повернутись Створено: 9 травня 2019 року, 12:38
Оновлено: 9 травня 2019 року, 12:40
Переглядів: 714

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація