5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Госпіталю інвалідів війни виділено понад 3 мільйони гривень Роздрукувати

9 травня, у день 74-ї річниці завершення Другої світової війни 1939-45 років, до Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, президент ГО «Союз Чорнобиль» Володимир Войтов та голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький. Очільники області та міста привітали ветеранів та вручили подарунки.

- До сьогодні невідомо скільки загинуло українців у тій найстрашнішій Світовій війні, - сказав Анатолій Олійник. -  За підрахунками істориків, від 6 до 9 мільйонів наших батьків, дідів, прадідів віддали своє життя на фронтах, в партизанських загонах, в національно-визвольному підпіллі, концтаборах, померли з голоду, зникли без вісти – і це все наша історія та історія, якої ми не знаємо. Душі тих 6-9 мільйонів наших предків свідчать перед Богом, перед історією про ту ціну, яку заплатив наш український народ за перемогу. Ми завжди пам’ятаємо і низко вклоняємось тим, хто дав нам можливість жити. І надалі  депутатський корпус обласної Ради  разом з розпорядником коштів облдержадміністрацією будуть робити все, щоб підтримувати і розвивати умови для ветеранів, учасники бойових дій і героїв  сьогоднішнього дня – хлопців і дівчата з АТО і ООС, які проходять реабілітацію. Миру усім!

Госпіталю подарували сертифікат, підписаний головою обласної Ради і головою облдержадміністрації на 1,5 млн грн для проведення капітального ремонту терапевтичного відділення №2 та про виділення 1 млн 753 тис грн на придбання офтальмологічної системи.  Від міської ради  Галина Якубович вручила сертифікат на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Після привітань для пацієнтів закладу та медичного персоналу дали концерт студенти Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Леонтовича. По завершення святкової програми, усі охочі скористалися можливістю скуштувати традиційної солдатської каші. 

 

Повернутись Створено: 9 травня 2019 року, 12:38
Оновлено: 9 травня 2019 року, 12:40
Переглядів: 1195

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація