Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Графік проведення засідань постійних комісій Роздрукувати

        ГРАФІК

 проведення засідань постійних комісій обласної Ради 7 скликання в березні 2020 року

 

 

Назва постійної комісії

 

Голова постійної комісії

Дата, час та місце проведення засідання

1

З питань бюджету, фінансів та обласних програм.

 

МАЗУР

Геннадій Федорович

19 березня, 10.00 год., приміщення обласної Ради,

каб.№209

 

2.

З питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму,  духовності та історичної спадщини.

 

СТАНІСЛАВЕНКО

Людмила Анатоліївна

17 березня, 15.00 год., приміщення обласної Ради,

сесійна зала, 2-й поверх

3.

З питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

 

ХРЕБТІЙ

Ярослав Віталійович

24 березня, 15.00 год., приміщення обласної Ради,

сесійна зала, 2-й поверх

4.

З питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

 

КОВАЛЬОВ

Андрій Євгенійович

 

5.

З питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

МЕЛЬНИК

Андрій Юрійович

 

6.

З питань агропромислового комплексу  і  земельних відносин.

ВАСИЛИШЕН

Володимир Миколайович

 

12 березня, 15.00 год., приміщення обласної Ради, каб. №319

7.

З питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

КРИСЬКО

Володимир Григорович

12 березня, 09.00 год., приміщення обласної Ради,

сесійна зала, 2-й поверх

8.

З питань законності,  боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності.

ВИГОНЮК

Андрій Володимирович

17 березня, 15.00 год., приміщення обласної Ради,

сесійна зала, 2-й поверх

9.

З питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

РЕДЬКО

Тетяна Василівна

13 березня, 11.00 год., приміщення обласної Ради,

сесійна зала, 2-й поверх

10.

З питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва.

КРУЧЕНЮК

Олександр Васильович 

12 березня, 13.00 год., приміщення обласної Ради,

сесійна зала, 2-й поверх

11.

З питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики.

ПОЛІЩУК

Андрій Леонідович

 

12.

З питань регулювання комунальної власності та приватизації.

МАСЛЕННІКОВ

Олександр Георгійович

 

13.

З питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю.

БОРОДІЙ

Олексій Ігорович

17 березня, 14.00 год., приміщення обласної Ради,

каб.№209

 

 

 

 
Створено: 13 грудня 2013 року, 16:42
Оновлено: 20 березня 2020 року, 12:22
Переглядів: 104

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація