26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Грантова діяльність Роздрукувати

 

Обласна Рада запровадила навчальну програму з написання грантів

15 січня в обласній Раді відбувся семінар на тему «Розробка грантових проектів» для представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування.
Тренерами семінару, який зібрав близько 40 осіб, виступили голова постійної комісії з питань бюджету обласної Ради Наталія Гетце та завідувач сектору моніторингу обласних програм виконавчого апарату облради Олеся Панасюк.

Учасники семінару розглянули, зокрема, такі питання:
1) Методика написання грантових проектів: основи.
2) Визначення цільового призначення майбутнього проекту.
3) Розробка офіційних документів для налагодження співпраці з міжнародними фондами.
Звертаючись до учасників, Н.Гетце зауважила, що грантова робота є однією з головних у діяльності Вінницької обласної Ради, адже це ефективний механізм залучення на розвиток регіону позабюджетних коштів. Партнерами у даній сфері рада бачить, насамперед, громадські організації та молодіжні об’єднання.
– Хочу зауважити, що сьогодні ніхто і нікого не береться навчати написанню грантів, адже кожен працює на себе, зацікавлений у власних інтересах. Але обласна Рада працює по-іншому: ми готові навчити грантовій діяльності всіх, хто цього хоче, – наголосила Наталія Гетце.
Вона додала, що даний семінар – це перший, але не одиничний захід, – він є складовою цілої програми заходів, що проводитимуться щомісячно протягом півроку з січня по червень 2013 року.
– Після її завершення ті, хто пройшов повний курс навчання і матимуть бажання працювати, отримають те, на що сподівалися – реальні знання та досвід з розробки грантів, – зазначила голова постійної комісії.
Протягом наступних 6 місяців роботи буде проведено 18 семінарів та круглих столів з питань розробки грантів. До навчання та обговорення буде залучено найкращих фахівців з Вінницької області, що мають практичний досвід роботи та були переможцями українських та міжнародних грантів.
Наостанок Наталія Гетце повідомила, що обласна Рада готується до проведення у Вінниці «Дня донора» – масштабного заходу всеукраїнського рівня, який збере представників найкрупніших міжнародних фондів та організацій, що працюють в Україні.

 

 

Повернутись Створено: 16 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1563

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація