5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Грантова діяльність Роздрукувати

 

Обласна Рада запровадила навчальну програму з написання грантів

15 січня в обласній Раді відбувся семінар на тему «Розробка грантових проектів» для представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування.
Тренерами семінару, який зібрав близько 40 осіб, виступили голова постійної комісії з питань бюджету обласної Ради Наталія Гетце та завідувач сектору моніторингу обласних програм виконавчого апарату облради Олеся Панасюк.

Учасники семінару розглянули, зокрема, такі питання:
1) Методика написання грантових проектів: основи.
2) Визначення цільового призначення майбутнього проекту.
3) Розробка офіційних документів для налагодження співпраці з міжнародними фондами.
Звертаючись до учасників, Н.Гетце зауважила, що грантова робота є однією з головних у діяльності Вінницької обласної Ради, адже це ефективний механізм залучення на розвиток регіону позабюджетних коштів. Партнерами у даній сфері рада бачить, насамперед, громадські організації та молодіжні об’єднання.
– Хочу зауважити, що сьогодні ніхто і нікого не береться навчати написанню грантів, адже кожен працює на себе, зацікавлений у власних інтересах. Але обласна Рада працює по-іншому: ми готові навчити грантовій діяльності всіх, хто цього хоче, – наголосила Наталія Гетце.
Вона додала, що даний семінар – це перший, але не одиничний захід, – він є складовою цілої програми заходів, що проводитимуться щомісячно протягом півроку з січня по червень 2013 року.
– Після її завершення ті, хто пройшов повний курс навчання і матимуть бажання працювати, отримають те, на що сподівалися – реальні знання та досвід з розробки грантів, – зазначила голова постійної комісії.
Протягом наступних 6 місяців роботи буде проведено 18 семінарів та круглих столів з питань розробки грантів. До навчання та обговорення буде залучено найкращих фахівців з Вінницької області, що мають практичний досвід роботи та були переможцями українських та міжнародних грантів.
Наостанок Наталія Гетце повідомила, що обласна Рада готується до проведення у Вінниці «Дня донора» – масштабного заходу всеукраїнського рівня, який збере представників найкрупніших міжнародних фондів та організацій, що працюють в Україні.

 

 

Повернутись Створено: 16 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація