Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Грантова діяльність Роздрукувати

 

Обласна Рада запровадила навчальну програму з написання грантів

15 січня в обласній Раді відбувся семінар на тему «Розробка грантових проектів» для представників громадських організацій та органів місцевого самоврядування.
Тренерами семінару, який зібрав близько 40 осіб, виступили голова постійної комісії з питань бюджету обласної Ради Наталія Гетце та завідувач сектору моніторингу обласних програм виконавчого апарату облради Олеся Панасюк.

Учасники семінару розглянули, зокрема, такі питання:
1) Методика написання грантових проектів: основи.
2) Визначення цільового призначення майбутнього проекту.
3) Розробка офіційних документів для налагодження співпраці з міжнародними фондами.
Звертаючись до учасників, Н.Гетце зауважила, що грантова робота є однією з головних у діяльності Вінницької обласної Ради, адже це ефективний механізм залучення на розвиток регіону позабюджетних коштів. Партнерами у даній сфері рада бачить, насамперед, громадські організації та молодіжні об’єднання.
– Хочу зауважити, що сьогодні ніхто і нікого не береться навчати написанню грантів, адже кожен працює на себе, зацікавлений у власних інтересах. Але обласна Рада працює по-іншому: ми готові навчити грантовій діяльності всіх, хто цього хоче, – наголосила Наталія Гетце.
Вона додала, що даний семінар – це перший, але не одиничний захід, – він є складовою цілої програми заходів, що проводитимуться щомісячно протягом півроку з січня по червень 2013 року.
– Після її завершення ті, хто пройшов повний курс навчання і матимуть бажання працювати, отримають те, на що сподівалися – реальні знання та досвід з розробки грантів, – зазначила голова постійної комісії.
Протягом наступних 6 місяців роботи буде проведено 18 семінарів та круглих столів з питань розробки грантів. До навчання та обговорення буде залучено найкращих фахівців з Вінницької області, що мають практичний досвід роботи та були переможцями українських та міжнародних грантів.
Наостанок Наталія Гетце повідомила, що обласна Рада готується до проведення у Вінниці «Дня донора» – масштабного заходу всеукраїнського рівня, який збере представників найкрупніших міжнародних фондів та організацій, що працюють в Україні.

 

 

Повернутись Створено: 16 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1628

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація