Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Грантова діяльність Роздрукувати

Наталія Гетце вивчала досвід роботи європейських фондів

Голова постійної комісії з питань бюджету обласної Ради Наталія Гетце взяла учать у пенальній дискусії «Сучасні тренди європейської благодійності», яка відбулася 23 січня у Києві. Її організаторами були Фонд Ріната Ахметова та Український форум благодійників. До участі в обговоренні були залучені іноземні експерти з Бельгії, Іспанії, Франції та Голландії.
Як зазначила Наталія Гетце, з дискусії учасники винесли багато корисних порад. Наприклад: європейські фонди щороку витрачають на благодійні проекти близько 100 млрд. євро. Але не завжди ці кошти отримують організації на місцях. Експертами було відзначено цю проблему і в Україні. Саме через це європейські фонди не охоче хочуть вкладати кошти в наші організації. Причиною тому є відсутність прозорості роботи організацій та професіоналізму їхніх членів.
– Організатори заходу підкреслили, що Європа сьогодні не хоче працювати з маленькими та недосвідченими організаціями. Вони готові допомагати лише асоціаціям, які готові ефективно працювати та використовувати кошти. Іншими словами, донор, який бачить якісний та актуальний проект, підтримає вас навіть з резервних коштів, якщо побачить у вас бажання працювати та професійну здатність реалізувати проект, – повідомила Н.Гетце.
Вона виділила ще кілька порад, які звучали під час дискусії «Сучасні тренди європейської благодійності», котрі варто взяти до уваги й громадським організаціям Вінниччини:
1. Слід працювати в асоціаціях, адже для європейських фондів важливо бачити перед собою велику та потужну організацію, що охоплює велику територію.
2. Працювати прозоро, публічно: про всі заходи слід говорити в ЗМІ, показувати свою роботу.
3. Неможливо вже з завтрашнього дня працювати в партнерстві з кимось, його слід заслужити ефективною роботою, досвідом та часом.
4. Якщо ми плануємо подати заявку в європейський фонд, то відповідь слід очікувати не раніше ніж за 1 рік.
5. Для реалізації своїх проектів не потрібно сподіватися лише на донорів, треба розробляти структуру партнерства з підприємцями.
6. І найголовніше – переможним буде той проект, що має соціальний ефект та інновації.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1064

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація