23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Грантова діяльність Роздрукувати

Наталія Гетце вивчала досвід роботи європейських фондів

Голова постійної комісії з питань бюджету обласної Ради Наталія Гетце взяла учать у пенальній дискусії «Сучасні тренди європейської благодійності», яка відбулася 23 січня у Києві. Її організаторами були Фонд Ріната Ахметова та Український форум благодійників. До участі в обговоренні були залучені іноземні експерти з Бельгії, Іспанії, Франції та Голландії.
Як зазначила Наталія Гетце, з дискусії учасники винесли багато корисних порад. Наприклад: європейські фонди щороку витрачають на благодійні проекти близько 100 млрд. євро. Але не завжди ці кошти отримують організації на місцях. Експертами було відзначено цю проблему і в Україні. Саме через це європейські фонди не охоче хочуть вкладати кошти в наші організації. Причиною тому є відсутність прозорості роботи організацій та професіоналізму їхніх членів.
– Організатори заходу підкреслили, що Європа сьогодні не хоче працювати з маленькими та недосвідченими організаціями. Вони готові допомагати лише асоціаціям, які готові ефективно працювати та використовувати кошти. Іншими словами, донор, який бачить якісний та актуальний проект, підтримає вас навіть з резервних коштів, якщо побачить у вас бажання працювати та професійну здатність реалізувати проект, – повідомила Н.Гетце.
Вона виділила ще кілька порад, які звучали під час дискусії «Сучасні тренди європейської благодійності», котрі варто взяти до уваги й громадським організаціям Вінниччини:
1. Слід працювати в асоціаціях, адже для європейських фондів важливо бачити перед собою велику та потужну організацію, що охоплює велику територію.
2. Працювати прозоро, публічно: про всі заходи слід говорити в ЗМІ, показувати свою роботу.
3. Неможливо вже з завтрашнього дня працювати в партнерстві з кимось, його слід заслужити ефективною роботою, досвідом та часом.
4. Якщо ми плануємо подати заявку в європейський фонд, то відповідь слід очікувати не раніше ніж за 1 рік.
5. Для реалізації своїх проектів не потрібно сподіватися лише на донорів, треба розробляти структуру партнерства з підприємцями.
6. І найголовніше – переможним буде той проект, що має соціальний ефект та інновації.

 

Повернутись Створено: 25 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1033

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація