03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Григорій Зозуля: «Обласна Рада має повернути свої аптеки і зробити там пільгові ціни для пенсіонерів» Роздрукувати

На засіданні комісії з питань бюджету обласної Ради був присутній голова фракції УКРОП у обласній Раді Григорій Зозуля. Розглядали питання роботи аптек, що входять до складу підприємства «Вінницяфармація».  До 2003 року аптеки стовідсотково належали Вінницькій облраді, але пізніше з’ясувалося, що облрада залишилася лише з 35-ма відсотками  акцій підприємства «Вінницяфармація».

- Решта акцій  плавно «перейшли» у кишеню якось загадкового акціонера, якого ніхто з депутатів не знає, - говорить Григорій Зозуля. - Ми цього головного акціонера бачили лише один раз, коли комісія з питань комунальної власності розірвала з ним угоду на оренду аптеки. Ось тоді він з’явився.  А раніше на засідання комісій ніколи не приходив.

За його словами, за останні 11 років Вінницька обласна Рада отримала від 35% своїх «аптечних» акцій 1580 гривень.  

- Аптечний бізнес збитковим точно ніхто не назве, - продовжує Григорій Степанович. -  Тим більше, аптеки облради у Вінниці знаходяться  у людних місцях – по вулиці Соборній, в обласній лікарні імені Пирогова. Тому облрада вирішила продати свої акції і 28 лютого вийде на торги Української фондової біржи. Якщо ніхто не купить, то продасть свої акції головному акціонеру. Сума – у межах 7 мільйонів гривень.  Будь-яка громада захоче повернути аптеки у свою власність, тим більше бізнес аптечний прибутковий. Нам не акції продавати потрібно, а аптеки повернути і зробити у них пільгові ціни на ліки для пенсіонерів та малозабезпечених.

Повернутись Створено: 15 лютого 2017 року, 09:57 Переглядів: 1464

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація