Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Громада села Кармелюкове просить допомогти відновити школу, що згоріла від блискавки Роздрукувати

14 вересня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. Попередньо записалось 19 вінничан та жителів області. На відміну від попередніх примів  було лише одне прохання про матеріальну допомогу. Матір-героїня з села Рахни-Лісові Шаргородського району три місяці тому втратила чоловіка, залишилась сама з 7-ма дітьми. Просила голову обласної Ради посприяти аби викопати  70-метрову свердловину для води.

Звернулась до Анатолія Олійника і делегація з села Кармелюкове Жмеринського району. В селі в травні 2015 року ударом блискавки спалило дах місцевої школи, де навчалось 102 дитини. Школярів тимчасово перевели у пристосоване приміщення – сільську адмінбудівлю. За рік зробили проектно-кошторисну документацію за 170 тис. грн. та порахували, що для відновлення роботи школи необхідно 7,5 млн грн. 

Анатолій Олійник  вислухавши представників села повідомив, що з обласного бюджету немає можливості виділити такі кошти. Однак рекомендував  звернутись у Державний фонд регіонального розвитку. 

- Ви прийшли дуже вчасно, - зауважив Анатолій Дмитрович. – Саме зараз для реєстру відбираються об’єкти, які будуть фінансуватися у 2017 році з Державного фонду регіонального розвитку. Зі свого боку обіцяю, що звернуся до  Жмеринської райдержадміністрації, до Вінницької облдержадміністрації з рекомендацією внести даний об’єкт для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. 

Серед звернень були і прохання у сприянні створення обласного центру гемофілії, вирішення кадрових питань працівників освіти, сприяння у з’ясуванні ситуації по оренді приміщення, вирішення проблеми благоустрою селища Трубів Липовецького району та пропозиція щодо розпису  приміщень  заслуженим художником України Михайлом Бабієм.

На всі питання, з якими звернулися громадяни, Анатолій Дмитрович пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2016 року, 16:26 Переглядів: 1041

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація