26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Громада села Кармелюкове просить допомогти відновити школу, що згоріла від блискавки Роздрукувати

14 вересня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. Попередньо записалось 19 вінничан та жителів області. На відміну від попередніх примів  було лише одне прохання про матеріальну допомогу. Матір-героїня з села Рахни-Лісові Шаргородського району три місяці тому втратила чоловіка, залишилась сама з 7-ма дітьми. Просила голову обласної Ради посприяти аби викопати  70-метрову свердловину для води.

Звернулась до Анатолія Олійника і делегація з села Кармелюкове Жмеринського району. В селі в травні 2015 року ударом блискавки спалило дах місцевої школи, де навчалось 102 дитини. Школярів тимчасово перевели у пристосоване приміщення – сільську адмінбудівлю. За рік зробили проектно-кошторисну документацію за 170 тис. грн. та порахували, що для відновлення роботи школи необхідно 7,5 млн грн. 

Анатолій Олійник  вислухавши представників села повідомив, що з обласного бюджету немає можливості виділити такі кошти. Однак рекомендував  звернутись у Державний фонд регіонального розвитку. 

- Ви прийшли дуже вчасно, - зауважив Анатолій Дмитрович. – Саме зараз для реєстру відбираються об’єкти, які будуть фінансуватися у 2017 році з Державного фонду регіонального розвитку. Зі свого боку обіцяю, що звернуся до  Жмеринської райдержадміністрації, до Вінницької облдержадміністрації з рекомендацією внести даний об’єкт для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. 

Серед звернень були і прохання у сприянні створення обласного центру гемофілії, вирішення кадрових питань працівників освіти, сприяння у з’ясуванні ситуації по оренді приміщення, вирішення проблеми благоустрою селища Трубів Липовецького району та пропозиція щодо розпису  приміщень  заслуженим художником України Михайлом Бабієм.

На всі питання, з якими звернулися громадяни, Анатолій Дмитрович пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2016 року, 16:26 Переглядів: 908

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація