12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Громада села Кармелюкове просить допомогти відновити школу, що згоріла від блискавки Роздрукувати

14 вересня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. Попередньо записалось 19 вінничан та жителів області. На відміну від попередніх примів  було лише одне прохання про матеріальну допомогу. Матір-героїня з села Рахни-Лісові Шаргородського району три місяці тому втратила чоловіка, залишилась сама з 7-ма дітьми. Просила голову обласної Ради посприяти аби викопати  70-метрову свердловину для води.

Звернулась до Анатолія Олійника і делегація з села Кармелюкове Жмеринського району. В селі в травні 2015 року ударом блискавки спалило дах місцевої школи, де навчалось 102 дитини. Школярів тимчасово перевели у пристосоване приміщення – сільську адмінбудівлю. За рік зробили проектно-кошторисну документацію за 170 тис. грн. та порахували, що для відновлення роботи школи необхідно 7,5 млн грн. 

Анатолій Олійник  вислухавши представників села повідомив, що з обласного бюджету немає можливості виділити такі кошти. Однак рекомендував  звернутись у Державний фонд регіонального розвитку. 

- Ви прийшли дуже вчасно, - зауважив Анатолій Дмитрович. – Саме зараз для реєстру відбираються об’єкти, які будуть фінансуватися у 2017 році з Державного фонду регіонального розвитку. Зі свого боку обіцяю, що звернуся до  Жмеринської райдержадміністрації, до Вінницької облдержадміністрації з рекомендацією внести даний об’єкт для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. 

Серед звернень були і прохання у сприянні створення обласного центру гемофілії, вирішення кадрових питань працівників освіти, сприяння у з’ясуванні ситуації по оренді приміщення, вирішення проблеми благоустрою селища Трубів Липовецького району та пропозиція щодо розпису  приміщень  заслуженим художником України Михайлом Бабієм.

На всі питання, з якими звернулися громадяни, Анатолій Дмитрович пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2016 року, 16:26 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація